Rekonstrukce domu

Vaše nevyužité půdní prostory jsou možná zlatý důl, věděli jste to?

Většina lidí zastává názor, že majitelé činžovních domů mají takříkajíc „vystaráno“. Vlastnit dům s mnoha obytnými jednotkami je přece zlatý důl. Majitel nemusí chodit do práce a jeho jediná starost je utrácení peněz, které se mu na účtu kupí z nájemného. Realita je ale většinou trochu jiná a starostí, které majitelé nemovitosti k pronájmu mají, je daleko více. O objekty – a především ty starší – se musí starat, udržovat je v dobré kondici a to s sebou přináší nutnost nemalých investic. Někdy jde doslova o řeholi, která se začne vyplácet až za velmi dlouhou dobu.

Patříte mezi majitele činžovních domů i vy a přemýšlíte nad tím, kde sehnat peníze na rekonstrukci? Možná disponujete skrytým kapitálem, díky kterému se vaše nemovitost může proměnit k nepoznání. Klíčem k úspěchu jsou vaše půdní prostory. Ano, ty, které slouží k sušení prádla, skladiště nejrůznějšího harampádí a v neposlední řadě jako zimoviště holubů. Nevidíte souvislost? V tom případě se obraťte na společnost Půdy real s.r.o., která tyto prostory cíleně vyhledává a odkupuje. Prodej půdních prostor se vám v tomto případě opravdu vyplatí.

Nabídnete-li své půdní prostory k odkupu, dostanete neodolatelnou nabídku. V rámci nefinančního plnění společnost Půdy real zajistí stavební práce v řádech milionů Kč, díky kterým se vaše nemovitost dostane do perfektní kondice. Nová střecha, výtah, fasáda, rozvody elektřiny, plynu nebo vody… Možností je spousta a rozsah prací závisí na stavu využitelných prostor.

A co se s půdními prostory stane po odkupu? Společnost Půdy real z nich vytvoří nové půdní byty. Na dokončené projekty se můžete podívat na webových stránkách Půdy Praha, kde najdete i další důležité informace, které se týkají odkupu a spolupráce. A nezapomeňte ani na byty k prodeji – možná se vám některá z vydařených rekonstrukcí zalíbí natolik, že se rozhodnete pro novou adresu.

Teď už víte, jak zužitkovat nevyužité a zanedbané půdní prostory. Co s nimi uděláte, je jen na vás.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.