Luxusní bydlení

Residenci Nové Chabry definují přírodní materiály a klidné okolí

Přemýšlíte o novém bydlení v blízkosti centra Prahy, ale zároveň toužíte po klidné atmosféře a dostatku soukromí? Pokud navíc tíhnete k přírodním materiálům, pak by se vám mohlo líbit v rezidenci Nové Chabry, ze kterou stojí developreská skupina Star Group ltd.

Rezidence Chabry se od ostatních novostaveb liší využitím přírodních materiálů, které unikátní atmosféru důmyslně navržených bytů maximálně umocňují. Můžete se těšit na dýhované interiérové dveře, dřevěné podlahy, Euro okna a spousta dalších prvků, díky kterým bydlení získalo punc útulnosti. A jistě oceníte také široké možnosti výběru standardních i nadstandardních dlažeb a obkladů do koupelny. Své nové bydlení si jednoduše přizpůsobíte tak, abyste se v něm cítili co nejlépe.

Každý z bytů (celkem je jich 88) disponuje vlastním měřidlem spotřeby tepla, elektřiny a vody a je jen na vás, jestli si vyberete subtilnější 1+kk, nebo rozlehlý 4+kk. Na nedostatek místa si však nebudou stěžovat ani ti, kteří sáhnou po jednopokojovém bytu, protože minimální obytná plocha je slušných 39 metrů čtverečních. Všechny byty ve vyšších patrech mají vlastní balkon s výhledem na malebné okolí. Nájemníci, kteří se usadí v přízemí, získají zahradu.

Nove chabry interier

Kvalitními materiály a vzdušným interiérem samozřejmě výhody bydlení v rezidenci Nové Chabry nekončí. Ba naopak – hned při vstupu vás upoutají bezpečnostní dveře, které vás utvrdí v tom, že váš nový domov bude nejen krásný, ale také bezpečný.

Za zmínku stojí i okolí rezidence, zejména pak blízký vysoký vrch Ládví s lesoparkem, ve kterém je i hvězdárna. Rodiče s dětmi si přijdou na své v dalším přilehlém parku Daháň – Trója, který je známý především díky botanické a zoologické zahradě. Mezi další zajímavosti, na které v okolí Nových Chabrů narazíte, patří Libeňská a Karlínská synagoga, Grabova vila, Palác Svět či Kobylská střelnice.

Občanská vybavenost je velmi dobrá – v bezprostřední blízkosti objektu je mateřská škola Chabráček a Základní škola Dolní Chabry. Samozřejmostí je i množství obchodů (např. Bauhaus nebo Penny Market) a na větší nákupy se můžete vydat do centra města přímou autobusovou či tramvajovou linkou. Stargroup pro svůj nový projekt vybral opravdu dobrou lokalitu.

Tak jak se vám Nové Chabry líbí? Nastěhovat se do nich můžete v roce 2015!

Nove chabry

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.