Hledáte spolehlivého a levného řemeslníka?

Do českých luhů a hájů se nekompromisně vkradl podzim a nám nezbývá, než sebrat poslední zbytky sil, které nám zbyly po letní rekonstrukci a pustit se do finálních oprav. Ty musí skončit dříve než naše příbytky pokryje sněhová pokrývka, protože pak bude na jakékoliv náročnější práce (minimálně exteriérové) pozdě. Otázkou však je, co si počít v případě, že na některé z prací nestačíme, případně na ně nemáme čas. Tehdy na scénu přichází schopný řemeslník, který vše udělá za vás. Nebo snad žádného, na kterého se můžete plně spolehnout a navíc si nenaúčtuje astronomickou částku, neznáte? Nevadí. Prozradíme vám, kde ho najdete!

Kdo ví, kde hledat, najde

Najít kvalifikovaného řemeslníka, který svou práci vykoná v přijatelné cenové hladině, není tak složité, jak se na první pohled zdá. Odhoďte všechny předsudky a vzpomínky na fušerskou práci, která sice stála pár korun, ale nakonec jste ji museli dát přepracovat někomu jinému. I u nás je stále dost pracantů, kteří své řemeslo ovládají na sto procent. Najdete je na poptávkovém serveru www.FajnPoptávka.cz, který mezi podobnými portály vyniká hned v několika směrech. Nezáleží na tom, zda zrovna potřebujete instalatéra, elektrikáře, zedníka, tesaře nebo specialistu na rizikové kácení stromů. Na zmíněném portálu najdete řemeslníky všeho druhu a vašim jediný úkol spočívá ve správné formulaci poptávky. Ta je, mimochodem, zcela zdarma a první nabídky můžete čekat již za několik málo hodin od zveřejnění.

Stačí zadat poptávku a chvíli počkat...

Poptávku můžete zadat na základě zvoleného řemesla nebo lokality, případně prostřednictvím modrého tlačítka v pravém rohu hned vedle horního menu. Do formuláře vepište kontaktní údaje, vyberte typ stavební práce a vepište podrobné informace o zakázce. Pamatujte si, že čím detailněji poptávku specifikujete, tím konkrétnější nabídky vám pracovníci portálu zašlou. Služba je vhodná i pro stavební firmy, které potřebují nové posily a nemají čas čekat, až se jim řemeslník ozve na základě podaného inzerátu. FajnPoptávka.cz je portál, který si zamilujete a budete ho využívat pravidelně – najdete v něm člověka na úklid zahrady i někoho, kdo vám od základů postaví nové bydlení.

Publikováno: 20. 09. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam