Rekonstrukce domu

Elektrorozvody svěřte odborníkům!

ElektroinstalaceHledáte odborníka, který by vám byl nápomocný s elektroinstalací a souvisejícími činnostmi? Profesionála, který ví co dělá a zakládá si na individuálním přístupu a hledáním optimálního řešení? Nenechávejte své elektrorozvody napospas fušerovi, jehož neodborná práce může skončit katastrofou a obraťte se na společnost ELEKTROS s.r.o., které se činnostmi v oboru elektroinstalace zabývá téměř 20 let. V oboru, kde je vysoká míra odbornosti důležitější než kdekoliv jinde, patří mezi naprostou špičku.

Společnost ELEKTROS vám v případě elektroinstalace pomůže, ať už jsou vaše požadavky jakkoliv komplikované. Chlubí se pestrým portfoliem služeb a služby můžete využít v rámci stavebních prací i rekonstrukce. Výslednou kvalitu služeb zaručuje spousta certifikací, ale i samotná odborná osvědčení, kterými disponují jednotliví pracovníci.

Od elektromontáže až po instalaci kamerových systémů

ELEKTROS nabízí komplexní služby v oblasti elektromontáže silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace. Dodává a montuje elektroměrové rozvaděče a bytové rozvodnice a zabývá se i instalací elektronického zabezpečení objektů a majetku proti krádeži, protipožárních a kamerových monitorovacích systémů. Vždy můžete počítat s kompletními službami počínaje prvotním návrhem až po finální začištění.

Firma provádí také revize elektro přípojek a to pro společnosti ČEZ a Pre Praha, zařízení do 1000V, elektrospotřebičů, hromosvodů a ručního nářadí.

Nevíte, jak dál? Nechte si poradit!

Pokud se v oboru neorientujete a rádi byste nalezli nejefektivnější řešení, můžete využít profesionálního poradenství. I přes vysokou kvalitu poskytovaných služeb je cena za jejich provedení nízká. ELEKTROS nepřehlíží ani požadavky menších zákazníků a přistupuje k nim zodpovědně. Reference a další důležité informace najdete na webových stránkách elektrospraha.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.