Elektrorozvody svěřte odborníkům!

ElektroinstalaceHledáte odborníka, který by vám byl nápomocný s elektroinstalací a souvisejícími činnostmi? Profesionála, který ví co dělá a zakládá si na individuálním přístupu a hledáním optimálního řešení? Nenechávejte své elektrorozvody napospas fušerovi, jehož neodborná práce může skončit katastrofou a obraťte se na společnost ELEKTROS s.r.o., které se činnostmi v oboru elektroinstalace zabývá téměř 20 let. V oboru, kde je vysoká míra odbornosti důležitější než kdekoliv jinde, patří mezi naprostou špičku. Společnost ELEKTROS vám v případě elektroinstalace pomůže, ať už jsou vaše požadavky jakkoliv komplikované. Chlubí se pestrým portfoliem služeb a služby můžete využít v rámci stavebních prací i rekonstrukce. Výslednou kvalitu služeb zaručuje spousta certifikací, ale i samotná odborná osvědčení, kterými disponují jednotliví pracovníci.

Od elektromontáže až po instalaci kamerových systémů

ELEKTROS nabízí komplexní služby v oblasti elektromontáže silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace. Dodává a montuje elektroměrové rozvaděče a bytové rozvodnice a zabývá se i instalací elektronického zabezpečení objektů a majetku proti krádeži, protipožárních a kamerových monitorovacích systémů. Vždy můžete počítat s kompletními službami počínaje prvotním návrhem až po finální začištění. Firma provádí také revize elektro přípojek a to pro společnosti ČEZ a Pre Praha, zařízení do 1000V, elektrospotřebičů, hromosvodů a ručního nářadí.

Nevíte, jak dál? Nechte si poradit!

Pokud se v oboru neorientujete a rádi byste nalezli nejefektivnější řešení, můžete využít profesionálního poradenství. I přes vysokou kvalitu poskytovaných služeb je cena za jejich provedení nízká. ELEKTROS nepřehlíží ani požadavky menších zákazníků a přistupuje k nim zodpovědně. Reference a další důležité informace najdete na webových stránkách elektrospraha.cz.

Publikováno: 24. 04. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: elektroinstalace | elektromontáže | revize elektro