Bytové dekorace

Vázy a dekorace z českého skla dělají radost i v zahraničí. Doma se vám budou vyjímat!

Bez dekorací je doma smutno, ale než se koukat na kýčovité, raději nemít žádné. Jenomže co když jste se přesytili běžných věcí a nedaří se vám najít takové, které by plně uspokojily vaše silně vyvinuté estetické cítění? Pozvěte si do interiéru dekorativní hutní sklo, jenž slaví úspěch po celém světě. Výrobky z malé rodinné sklárny dělají radost až v Austrálii či USA – a vy si s jejích pomocí můžete také vyzdobit domácnost.

Firma Artcristal Bohemia vznikla v roce 1992 a od té doby vyrábí ve Velkém Oseku dekorativní skleněné výrobky. Většina sortimentu připadá na vybavení interiérů část však tvoří sportovní trofeje a originální dárky. Během více než čtvrt století se české hutní sklo dostalo do několika set obchodů a malých galerií a v podobě trofejí a dárků od rukou známých osobností včetně Biancy Andreescu (vítězka US Open 2019), Karla Gotta, kardinála Dominka Duky a mnoha dalších.

České hutní sklo vzniká v osecké sklárně od prvotního tavení surovin až po finální balení hotových výrobků. Zakladatelé Artcristalu, manželé Machálkovi, si na nezájem o jejich produkty rozhodně nemohou stěžovat. Není se čemu divit – exkluzivní a reprezentativně vyhlížející sklo působí luxusním dojmem a neudělá ostudu v žádném interiéru.

Současná nabídka českého hutního skla zahrnuje šest různobarevných kolekcí. Čítají vázy i čistě dekorativní prvky v podobě košíků a zvířecích motivů. Zákazníci si je mohou pořídit také s gravírováním a použít je jako dárek významné události.

O gravírování do skla jeví zákazníci největší zájem především v souvislosti s výročím nebo narozením dítěte. Velmi často si také objednávají gravírování firmy, když odměňují zaměstnance. Artcristal gravíruje nejen na vlastní, ale i na dodané skleněné výrobky.

České hutní sklo si můžete prohlédnout a objednat a artcristal.eu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.