Bytové dekorace

Vázy a dekorace z českého skla dělají radost i v zahraničí. Doma se vám budou vyjímat!

Bez dekorací je doma smutno, ale než se koukat na kýčovité, raději nemít žádné. Jenomže co když jste se přesytili běžných věcí a nedaří se vám najít takové, které by plně uspokojily vaše silně vyvinuté estetické cítění? Pozvěte si do interiéru dekorativní hutní sklo, jenž slaví úspěch po celém světě. Výrobky z malé rodinné sklárny dělají radost až v Austrálii či USA – a vy si s jejích pomocí můžete také vyzdobit domácnost.

Firma Artcristal Bohemia vznikla v roce 1992 a od té doby vyrábí ve Velkém Oseku dekorativní skleněné výrobky. Většina sortimentu připadá na vybavení interiérů část však tvoří sportovní trofeje a originální dárky. Během více než čtvrt století se české hutní sklo dostalo do několika set obchodů a malých galerií a v podobě trofejí a dárků od rukou známých osobností včetně Biancy Andreescu (vítězka US Open 2019), Karla Gotta, kardinála Dominka Duky a mnoha dalších.

České hutní sklo vzniká v osecké sklárně od prvotního tavení surovin až po finální balení hotových výrobků. Zakladatelé Artcristalu, manželé Machálkovi, si na nezájem o jejich produkty rozhodně nemohou stěžovat. Není se čemu divit – exkluzivní a reprezentativně vyhlížející sklo působí luxusním dojmem a neudělá ostudu v žádném interiéru.

Současná nabídka českého hutního skla zahrnuje šest různobarevných kolekcí. Čítají vázy i čistě dekorativní prvky v podobě košíků a zvířecích motivů. Zákazníci si je mohou pořídit také s gravírováním a použít je jako dárek významné události.

O gravírování do skla jeví zákazníci největší zájem především v souvislosti s výročím nebo narozením dítěte. Velmi často si také objednávají gravírování firmy, když odměňují zaměstnance. Artcristal gravíruje nejen na vlastní, ale i na dodané skleněné výrobky.

České hutní sklo si můžete prohlédnout a objednat a artcristal.eu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.