Skvělé tipy

Účinná léčebná kůra pro vaše vlasy

Přestože jsou lidské vlasy od přírody pevné a pružné, stále více žen pociťuje zvýšenou lámavost a vysušení. Faktorů, které mají vliv na zdraví našich vlasů je velmi mnoho a všem negativním vlivům, které mají za následek poškozování vlasů, můžeme předcházet jen velmi těžce. Mnohé z nich však vytěsnit můžeme a ten zbytek napravíme užíváním kvalitních přípravků určených k regeneraci vlasů. Zajímá vás, co má na naše vlasy největší vliv a čím můžeme poškození do značné míry předejít? I vy můžete mít krásné a zdravé vlasy, stačí se řídit jednoduchými pravidly.

Ženy mají své vlasy v nejhorším stavu po zimě. Zimní měsíce jsou pro vlasy velkou zátěží a přechody ze zimy do tepla způsobují především lámání vlasů. Mnohdy třicetistupňové rozdíly teplot dokáží i ve zdravých vlasech napáchat mnoho škody. Při velkých minusových teplotách vlasy často zmrznou, což je jen krůček k tomu, aby se lámaly. Dalším faktorem jsou nekvalitní barvy a především peroxid, které vlasy nadměrně vysušují. Mnoho žen, ve snaze ušetřit, kupuje levné barvy. Ty vlasy nevyživují, ale naopak ničí. Nabarvené vlasy tak mnohdy vypadají zcela bez života. Týká se to i vás? Pokud chcete obnovit lesk a pružnost vašich vlasů, pomůže vám novinka z laboratoří L’oreal. Kosmetika L’Oreál nabízí celou řadu kvalitních produktů a neustále přináší novinky, které se hodí na specifický typ vlasů.

Šampón Absolut Repair Cellular z řady L´Oréal Professionnel Série Expert je skvělou zbraní proti lámavým a poškozeným vlasům. Díky složce Lactic Acit nabízí mnohem intenzivnější regeneraci poškozených vlasů, než běžné šampóny. Pravidelným mytím dojde k uhlazení vlasových šupin a efektivní obnově oslabených vlasů, které postupně nabudou na síle. Toužíte-li po zdravě vypadajících vlasech, které na první pohled vypadají leskle a pevně, určitě si Absolut Reapir Cellular zamilujete.

Šampón se vyznačuje velmi příjemným aroma, které je kombinací svěžího citronu a vodního melounu. Vaše vlasy budou příjemně vonět i dlouho po umytí. Vylepšená receptura zahrnuje aktivní látky, které působí na povrchu, ale i ve střední vrstvě vlasových vláken. Používejte Absolut Repair po celý rok a těšte se z pevných a lesklých vlasů. Ani modelky a herečky nevděčí za zdravě vypadající vlasy matce přírodě. I ony používají speciální vyživující šampóny, které napomáhají k dokonalému vzhledu.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.