Módní trendy v realitní branži

Nejmodernější technika se nevyhýbá ani realitnímu trhu. Ty tam jsou doby, kdy k prodeji i koupi bytu stačil ručně psaný inzerát v tisku a jednoduše se čekalo, až se „někdo chytí“. Tak už to dneska nechodí a kdo zaspal dobu, v realitní branži nepochodí. Zkušená realitní kancelář dobře ví, že se dnes neobejde bez virtuálního trhu, on-line katalogů nemovitostí, prezentací po síti a sociální komunikace. V žádném případě nestačí uveřejnit inzerát na jednom místě a čekat, až se kupec či prodejce ozve. Dnešní doba si žádá interakci, rychlost a marketingovou dovednost.

Proč vlastní know how?

Jedním ze zásadních aspektů, který dělá realitku realitkou, je schopnost prezentovat nemovitost v duchu vlastního know-how. Prvním způsobem, jak se odlišit, je zpracování videoprohlídky nemovitosti. Profesionální videoprohlídka zvýší její prestiž. Zájemcům lépe představí byt, či rodinný dům a přiláká je k osobní návštěvě. Pro majitele je to zase ideální způsob, jak mohou moderně prezentovat svoji nemovitost a zvýraznit se od konkurence.

Co je to homestaging?

Vůbec nejmodernějším metodou, která pomáhá získat obchodní partnery, je takzvaný homestaging. Pracuje pro majitele nemovitostí, kteří uvádějí svůj majetek na realitní trh a chtějí svoji nemovitost prodat v co nejkratší době za co nejvyšší možnou nabídku. Klíčem k úspěchu je profesionální příprava, která spočívá v prezentaci vašeho majetku, v co nejlepším možném stavu a cílení na základní lidské pudy a emoce.

Tajemství úspěchu?

Jde o to vyhovět představám kupujícího o jeho novém domově. Nabízená nemovitost musí apelovat na potřeby kupujícího, na jeho představy a sny chtít žít ve vaší nemovitosti. Realitní makléři vytváří poutavé a atraktivní nemovitosti a odstraňují zásadní (i psychologické) překážky, které brání úspěšnému prodeji. Díky těmto marketingovým tahům lze porazit konkurenci na realitním trhu a získat tak značnou výhodu. Tak, ať se daří! Unicareal s.r.o. Roubalova 455/4 Brno-střed-Stránice 602 00 Tel: 541 211 876 Email: info@unicareal.cz https://www.unicareal.cz/

Publikováno: 03. 04. 2020

Kategorie: Reality

Autor: Adam