Stavební materiály

Aeroflex – specialista na oblast chlazení a vytápění

Na první pohled by se mohlo zdát, že společnost Aeroflex je výrobce a prodejce klimatizačních jednotek, nebo třeba tepelných čerpadel. Sice tomu tak není, ale v souvislosti s tímto sortimentem je nepostradatelným partnerem. Je totiž jedničkou hlavně v oblasti izolací, stejně jako v oblasti různých produktů, díky kterým je možné do vašich interiérů distribuovat potřebné teplo, stejně jako potřebný chlad. Už dávno to tedy nejsou jenom izolace na trubky, se kterými společnost začínala. Ty však přesto stále patří mezi stěžejní součást nabízeného sortimentu.

Dobrá volba, když chcete efektivně vytápět

Podíváme-li se právě na oblast tepla a chladu, přichází firma Aeroflex s unikátním produktem. Je jím takzvaný Aquatherm black systém, který je určený právě pro efektivní vytápění. A to hned v rámci tří možností umístění, jelikož tento systém umožní instalaci:

  • Do oblasti podlah
  • Do oblasti stropu
  • Do oblasti stěn

Vzhledem k malým rozměrům tak není problémem ani instalace formou montovaného prvku, tak i formou umístění pod samotnou omítkou. Vyhledávaným prvkem je především v oblasti, kdy hledáme stropní vytápění. Díky tomu bude chlad ve vašem domě minulostí. Nejenom, že zvýšíte teplotu v interiéru, ale výrazně přispějete i k vytvoření lepšího prostředí pro vaše bydlení.

I na řešení nadměrného tepla

Zajímavé na tomto systému je ale i to, že funguje také jako efektivní chlazení. Kdy ho využít samozřejmě není třeba nijak zvlášť rozebírat. Jedná se o horké dny, spojené třeba s letošním létem. Pomůže tak udržet interiérové teploty na příjemných, hlavně nižších teplotách. Tím však služby a produkty společnosti Aeroflex nekončí. Je specialistou i na další oblasti, jako třeba rozvody teplé vody, vzduchotechniku, stejně jako na oblast dnes tolik oblíbené solární techniky. A to vše už od roku 1995, kdy byla společnost založena.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.