Skvělé tipy

Vyhaslá ložnice? Rozdmýchejte opět svou vášeň!

V téměř každém delším vztahu začíná po čase stagnovat milostný život. Je to zcela normální – když odezní zamilovanost a partneři si na sebe zvyknou. Co však dělat v případě, že se sex zcela vymizel? Nebo naopak sexu máte dostatek, ale s tím, co jste zažívali na začátku společného vztahu, se to nedá srovnat?

Zpestření

Dobrou zprávou je, že každá vyhaslá jiskra se dá znova obnovit. Chce to jen trochu úsilí. Zkuste si zrekapitulovat vaše intimní chvilky. Máte sex vždy jen večer a v ložnici? Milujete se stále ve stejné poloze a tím samým způsobem? Máte zaběhlé a ověřené „rychlovky“? Není potom divu, že do ložnice zavítal stereotyp a nuda. Zkuste spolu spát na zcela jiném místě! Vyrazte pod stan do přírody, pronajměte si hotel v cizím městě nebo jen změňte místnost v domě. Vyzkoušejte i jiný čas. Proč se omezovat na přítmí? Zkuste partnera potěšit před odchodem do práce nebo si užijte vzájemné přítomnosti odpoledne, než děti přijdou ze školy.

Inspirace

Pokud vám docházejí nápady, můžete zkusit zabrousit na dámské magazíny nebo koupit kamasútru. Inspirací vám může být také pornografie – zkuste si ji pustit večer s partnerem. Nejenom, že načerpáte nové nápady, ale také vás to nažhaví. Pomoci mohou také obchody s erotickými pomůckami. Je dobře známo, že muži si rádi hrají. Proč tedy nepořídit nový vibrátor nebo sexy prádélko? Nastartovat sexuální život můžete také v erotickém masážním salonu, kde si můžete společně dopřát párovou erotickou masáž nebo se inspirovat starodávným učením v podobě tantrické masáže. Mnoho párů zkouší také navštěvovat erotické kluby, swingerspárty či si dokonce přizvou společnost do své ložnice. Záleží jen na vás, co všechno budete chtít objevovat a vyzkoušet.

A jak to vypadá u vás doma? Jste se svým intimním životem spokojení nebo hledáte způsob, jak jej zpestřit a oživit?

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.