Vyhaslá ložnice? Rozdmýchejte opět svou vášeň!

Obsah článku:
  1. Zpestření
  2. Inspirace
V téměř každém delším vztahu začíná po čase stagnovat milostný život. Je to zcela normální – když odezní zamilovanost a partneři si na sebe zvyknou. Co však dělat v případě, že se sex zcela vymizel? Nebo naopak sexu máte dostatek, ale s tím, co jste zažívali na začátku společného vztahu, se to nedá srovnat?

Zpestření

Dobrou zprávou je, že každá vyhaslá jiskra se dá znova obnovit. Chce to jen trochu úsilí. Zkuste si zrekapitulovat vaše intimní chvilky. Máte sex vždy jen večer a v ložnici? Milujete se stále ve stejné poloze a tím samým způsobem? Máte zaběhlé a ověřené „rychlovky“? Není potom divu, že do ložnice zavítal stereotyp a nuda. Zkuste spolu spát na zcela jiném místě! Vyrazte pod stan do přírody, pronajměte si hotel v cizím městě nebo jen změňte místnost v domě. Vyzkoušejte i jiný čas. Proč se omezovat na přítmí? Zkuste partnera potěšit před odchodem do práce nebo si užijte vzájemné přítomnosti odpoledne, než děti přijdou ze školy.

Inspirace

Pokud vám docházejí nápady, můžete zkusit zabrousit na dámské magazíny nebo koupit kamasútru. Inspirací vám může být také pornografie – zkuste si ji pustit večer s partnerem. Nejenom, že načerpáte nové nápady, ale také vás to nažhaví. Pomoci mohou také obchody s erotickými pomůckami. Je dobře známo, že muži si rádi hrají. Proč tedy nepořídit nový vibrátor nebo sexy prádélko? Nastartovat sexuální život můžete také v erotickém masážním salonu, kde si můžete společně dopřát párovou erotickou masáž nebo se inspirovat starodávným učením v podobě tantrické masáže. Mnoho párů zkouší také navštěvovat erotické kluby, swingerspárty či si dokonce přizvou společnost do své ložnice. Záleží jen na vás, co všechno budete chtít objevovat a vyzkoušet. A jak to vypadá u vás doma? Jste se svým intimním životem spokojení nebo hledáte způsob, jak jej zpestřit a oživit?

Publikováno: 10. 10. 2018

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam