Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea: Špičkové systémy fungují na 100 % i v extrémních teplotách

Hledáte způsob, jak výrazně snížit náklady za energie a nebojíte se investovat? To je dobře, protože investice do kvalitního tepelného čerpadla se vrátí mnohem rychleji, než si myslíte. Představíme vám nejnovější systémy značky Panasonic – světová špička vyniká nejen v oblasti elektroniky, ale také v segmentu klimatizací a vytápění. Neustálé inovace katapultovaly japonskou firmu mezi elitu a vy se můžete zařadit do početné skupiny spokojených uživatelů.

Proč si vybrat čerpadla Panasonic?

Panasonic má s výrobou tepelných čerpadel přes 30 let zkušeností a v současné době je exportuje do více jak 120 zemí celého světa. Garancí kvality budiž více než 100 milionů vyrobených kompresorů a prodloužená záruka na 5 let. Buďme však trochu konkrétnější a zaměřme se na nízkoteplotní čerpadla Aquarea LT a vysokoteplotní čerpadla Aquarea HT. Oba systémy fungují na principu vzduch - voda a využívají energii přítomnou ve venkovním vzduchu na vytápění a ohřev teplé užitkové vody. Mezi přednosti patří bezproblémová instalace a jednoduchá údržba.
  • Nízkoteplotní čerpadla Aquarea LT jsou vhodná do novostaveb a budov, které prošly rekonstrukcí. Výstupní teplota ohřáté vody je 55°C. Hodí se pro vytápění i ohřev TUV.
  • Vysokoteplotní čerpadla Aquarea HT nachází uplatnění jako efektivní náhrada starého kotle. Výstupní teplota ohřáté vody je +65°C a to i při venkovní teplotě -15°C. Hodí se pro vytápění i ohřev TUV a téměř nepotřebuje záložní elektro ohřev.
panasonic aquarea Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea se vyrábí ve dvou různých provedeních – jako split (dělený) systém, který se skládá z venkovní jednotky a vnitřního hydroboxu; a monoblok systém čítající pouze venkovní jednotku. Řada Aquarea byla zkonstruována tak, aby byla maximálně účinná i při extrémních teplotách.

Nechte si poradit od odborníků z firmy KLIMA RAPID

Chcete se dozvědět další informace? V tom případě zamiřte do e-shopu firmy KLIMA RAPID. Česká společnost se v oboru vzduchotechniky pohybuje od roku 1994 a zajistí pro vás dodávku, montáž i servis. Specialisté vám doporučí optimální řešení na míru vašeho bydlení.

Publikováno: 20. 12. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: tepelná čerpadla panasonic aquarea