Garnýže – nepostradatelný, ač opomíjený interiérový prvek

Zvelebování moderního interiéru jsem již věnovali nejeden článek. Poradili jsme vám, čím se řídit při výběru dominantních prvků, jako je podlaha, nábytek a jiné zařízení, bez kterého by se vaše bydlení neobešlo. Na co jsme však zapomněli, jsou garnýže a záclonové tyče. Většina z nás je pokládá za ty nejméně důležité položky a nevěnuje jim dostatečnou pozornost. Je to škoda, protože jsou to právě detaily, které bez kterých není možné dosáhnout skutečně dokonalého celku. Pokud jste v minulosti, ve snaze ušetřit, nakupovali garnýže a záclonové tyče u vietnamských výrobců, pravděpodobně jste se museli jak použitými materiály, tak celkovým vzhledem. Tomu je však nadobro konec!

Vyberte si garnýž na míru

Bydlení nemůže nic prospět více, než prvky na míru. To samé platí i o garnýžích. Internetový prodejce garnyzekovove.cz tuto možnost nabízí a vy si svou garnýž můžete sestavit podle svých představ tak, aby doplňovala zbytek interiéru. V současné době je v e-shopu více, než 2000 položek, na své si tak přijde opravdu každý. Nabídka je zajímavá nejen bohatou paletou barev a stylů jednotlivých částí, ale také materiálů a je jen na vás, zda dáte přednost chromované, nerezové měděné, stříbrné, onyxovu, nebo zcela jiné povrchové úpravě. Garnýže jsou k mání v jednoduchém a dvojitém provedení a to v hranatém, extravagantním, klasickém, kavárenském, mini, lankovém a dětském provedení.

Proč právě zde?

První pohled na cenové rozpětí sice může vyvolat dojem, že jinde nakoupíte levněji, hovoříme-li však o poměru kvality a ceny, jsou garnýže a záclonové tyče bezkonkurenční. Jde o české výrobky, které se vyznačují perfektním zpracováním a vyváží se do všech států EU. Při objednávce nad 2000,- nemusíte platit poštovné a vždy se můžete spolehnout, že vám zboží dorazí ve stoprocentním stavu.

Publikováno: 28. 08. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: garnýž | garnýže | garnýže na míru | záclonové tyče