Svěřte svou mezinárodní PPC reklamu odborníkům

Plánujete expanzi firmy do zahraničí, nebo už dokonce v zahraničí působíte, ale přemýšlíte o vhodných způsobech propagace? V dnešní době zcela oprávněně hraje prim digitální marketing, ten byste neměli podceňovat. Jednou z nejoblíbenějších technik je konkrétně PPC reklama. U PPC reklamy se platí za každý proklik, což je velmi výhodný model – když už uživatel na reklamu klikne, je poměrně velká šance, že u vás skutečně nakoupí či si objedná službu. Konverzní poměr se samozřejmě odvíjí od toho, jak dobře PPC reklamu připravíte. Obecně jde ovšem o velmi oblíbenou marketingovou techniku. A zcela právem.

Pusťte se do PPC reklamy i v zahraničí

PPC reklama funguje všude po světě, jen ji musíte umět správně nastavit. Přeložit vaše české reklamy každopádně nestačí. V prvé řadě nejspíš narazíte na problém délky. Čeština používá možná delší vyjádření než jiné jazyky, možná kratší. Druhou potíží je relevance dané reklamy. To, co funguje v Česku, nemusí fungovat jinde. Jiná kultura nemusí mít pochopení pro daný vtip či slovní hříčku atd. I když jde o velmi blízký národ. Třeba i PPC reklama v Polsku a její pravidla jsou zcela odlišné než v ČR. Navíc si vůbec nemusíte být jistí, jaký nastavit rozpočet. Cena za proklik se v různých zemích liší. Samozřejmě tohle můžete odhadnout a doladit postupně, budete-li reklamu důkladně sledovat a analyzovat. Nebylo by však lepší hned trefit správné parametry?

PPC reklamu vám nastaví odborníci

Pro mezinárodní PPC reklamu se určitě vyplatí oslovit odborníky. Nemusíte jednat se žádnou zahraniční agenturou, i některé české nabízí mezinárodní PPC reklamu. Příkladem je SEO Consult, pro ty je hračkou PPC reklama ve Švýcarsku, Polsku, Německu, Rakousku, na Slovensku, ve Francii a jinde. S těmito trhy mají bohaté zkušenosti, vědí, co tam funguje, a rádi do toho zasvětí i vás.

Publikováno: 28. 04. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Adam