Finance

Svěřte svou mezinárodní PPC reklamu odborníkům

Plánujete expanzi firmy do zahraničí, nebo už dokonce v zahraničí působíte, ale přemýšlíte o vhodných způsobech propagace? V dnešní době zcela oprávněně hraje prim digitální marketing, ten byste neměli podceňovat. Jednou z nejoblíbenějších technik je konkrétně PPC reklama.

U PPC reklamy se platí za každý proklik, což je velmi výhodný model – když už uživatel na reklamu klikne, je poměrně velká šance, že u vás skutečně nakoupí či si objedná službu. Konverzní poměr se samozřejmě odvíjí od toho, jak dobře PPC reklamu připravíte. Obecně jde ovšem o velmi oblíbenou marketingovou techniku. A zcela právem.

Pusťte se do PPC reklamy i v zahraničí

PPC reklama funguje všude po světě, jen ji musíte umět správně nastavit. Přeložit vaše české reklamy každopádně nestačí. V prvé řadě nejspíš narazíte na problém délky. Čeština používá možná delší vyjádření než jiné jazyky, možná kratší. Druhou potíží je relevance dané reklamy. To, co funguje v Česku, nemusí fungovat jinde. Jiná kultura nemusí mít pochopení pro daný vtip či slovní hříčku atd. I když jde o velmi blízký národ. Třeba i PPC reklama v Polsku a její pravidla jsou zcela odlišné než v ČR.

Navíc si vůbec nemusíte být jistí, jaký nastavit rozpočet. Cena za proklik se v různých zemích liší. Samozřejmě tohle můžete odhadnout a doladit postupně, budete-li reklamu důkladně sledovat a analyzovat. Nebylo by však lepší hned trefit správné parametry?

PPC reklamu vám nastaví odborníci

Pro mezinárodní PPC reklamu se určitě vyplatí oslovit odborníky. Nemusíte jednat se žádnou zahraniční agenturou, i některé české nabízí mezinárodní PPC reklamu. Příkladem je SEO Consult, pro ty je hračkou PPC reklama ve Švýcarsku, Polsku, Německu, Rakousku, na Slovensku, ve Francii a jinde. S těmito trhy mají bohaté zkušenosti, vědí, co tam funguje, a rádi do toho zasvětí i vás.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.