Pro kutily

Kalibry jsou zárukou přesnosti, která je v kovovýrobě klíčová

Pro úspěch v jakémkoli podnikání je důležitá přesnost, spolehlivost a vysoká kvalita práce. Na tu je třeba klást obzvláště vysoký důraz zejména ve výrobě. A dvojnásobně to platí v případě, kdy mají být výsledkem různé součástky určené k montáži finálních produktů. Právě u nich může totiž i zdánlivě bezvýznamná odchylka od původního plánu znamenat faktickou nepoužitelnost.

Naprostou preciznost vyžaduje zejména kovovýroba

Jedním z odvětví, ve kterých je třeba postupovat maximálně svědomitě, je obrábění kovů. Právě firmy zabývající se kovovýrobou totiž vyrábějí jednotlivé komponenty různých zařízení a strojů. Jedná se o složité mechanismy, které se skládají z desítek či dokonce stovek součástí, ty jsou navíc nezřídka zhotoveny z různých materiálů. Tato zařízení přitom často plní důležité úkoly; je tedy třeba, aby pracovala zcela spolehlivě. Koncoví odběratelé navíc kromě funkčnosti požadují i vysokou životnost. Koneckonců obvykle se z jejich strany jedná o nezanedbatelnou investici. Obzvláště u pracovních strojů a dopravních prostředků je nezbytné i zajištění dostatečné bezpečnosti jejich provozu.

Kalibry pomohou firmám, které se zabývají kovovýrobou, odvádět perfektní práci

K dosažení vysoké kvality produktů a splnění zákonných norem se v kovovýrobě využívají kontrolní měření. Ta jsou dnes běžným standardem nejen ve velkých podnicích, ale i v menších dílnách. Při jejich provádění jsou nepostradatelnou pomůckou kalibry. Ty pomáhají odhalit nepřesnosti a jsou tak nepostradatelné zejména při sériové výrobě. Použijí-li se již ke kontrole prvních kusů, předejde firma případnému zhotovení větších sérií vadných kusů. Kalibry odhalí chybné seřízení strojů a zajistí, aby se včas upravilo. Výrobce se tak chrání před finančními i časovými ztrátami a dokáže snadno plnit zakázky ve smluvených termínech.

Kde pořídit válečkové a závitové kalibry?

Válečkové kalibry s měřicími trny a závitové kalibry dodává firma Michovský TOOLS s.r.o. Nabízí kalibry pro všechny typy vnitřních i vnějších závitů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a dalších. Navíc na zakázku vyrobí i atypické kalibry.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.