Láká vás moderní dřevostavba? Přečtěte si, proč do ní jít

V západoevropských státech se v posledních letech staví především domy ze dřeva. Popularita dřevostaveb roste i u nás a pomalu se blíží k evropským standardům. Důvodů, proč si postavit právě tento typ domu, je víc než dost. Dřevo je cenově dostupný, přírodní materiál, stavba díky němu získá spoustu unikátních vlastností a realizace trvá mnohem kratší dobu než stavba klasického zděného domu.

Nový domov za pár týdnů

Rychlost výstavby je obrovským lákadlem pro každého, kdo chce mít nové bydlení bez zbytečného čekání. Dřevostavba může vyrůst v rámci několika týdnů, což je ve srovnání se zděnou stavbou k nevíře. V praxi samozřejmě záleží na schopnostech a zkušenostech stavební firmy. Vrtá vám hlavou, jak je vůbec možné, že realizace montovaného domu ze dřeva trvá jen několik týdnů? Umožňuje to stavebnicový koncept – na staveniště se dopraví již zhotovené díly, ze kterých firma sestaví dům. V praxi to znamená, že můžete bydlet za několik měsíců od zhotovení projektu.

Obraťte se na odborníky

Chcete-li mít jistotu, že dřevostavba splní vaše očekávání, vyberte si někoho, kdo se realizací zabývá dostatečně dlouho a oslní vás svými referencemi. Dobrou volbou je firma Pila Martinice, která funguje již 20 let a původní činnost stavby střech a krovů postupně rozšířila také o dřevostavby na míru. Rozhodnete-li se pro dřevostavbu od firmy Pila Martinice, získáte k dispozici projekt včetně 3D animace. Díky tomu budete přesně vědět, jak bude váš nový domov vypadat – a samozřejmě lze návrh upravit tak, aby přesně vyhovoval vašim požadavkům. Realizace začne až po konečném odsouhlasení. Díly se zhotovují pomocí technologií CNC a multifunkčního obráběcího centra Hundegger K2i. Firma Pila Martinice nabízí realizaci velmi zdařilých typových domů, ale také stavbu domu dle vlastního návrhu. Řešení dřevostavby na klíč je komfortní a ušetří vám spoustu času i zbytečných starostí. Veškeré další informace a fotografie realizovaných zakázek najdete na pilamartinice.cz.

Publikováno: 21. 01. 2018

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: dřevostavby na klíč | pila martinice