Zahrada a rostliny

Splňte si sen o perfektní zahradě aniž byste se ušpinili od hlíny

Není to tak dávno, kdy zahrady sloužily převážně k pěstování plodin. Okrasné zahrady byly doménou těch movitějších, ale postupem času získaly obdobný charakter téměř všechny. V dnešní uspěchané době zkrátka nemáme tolik času, abychom ho mohli ztrácet rytím a zaléváním záhonků a raději parcelu před domem proměníme na krásnou oázu. Máte to taky tak, nebo jste doposud zahradu zanedbávali? V tom případě hurá do práce! Chopte se lopaty a rýče, nakupte sazeničky a proměňte svou zahradu na malý ráj. Netroufáte si na to? Nevadí, každý se holt zahradním architektem nenarodil…

Pokud ve váš duše designéra nedřímá a navíc nemáte ani ponětí o současných trendech v oblasti zahradní architektury, svěřte svou zahradu někomu, pro koho je realizace zahrad denním chlebem. Obraťte se na profesionály, kteří vám splní sen o dokonalé zahradě přesně podle vašich nejtajnějších představ a přání. Na někoho, kdo vytvoří návrh zahrady, zarovná a upraví terén a najde pro vás ideální kombinaci flóry a zahradní architektury. Nikoho takového neznáte? Zkuste to u firmy Flora Bohemica s.r.o., která nabízí realizaci zahrady na klíč.zahrada_venkovska

Jak vzniká zahrada na klíč?

Zajímá vás, jak spolupráce probíhá? Předpokladem stoprocentního výsledku je konzultace, během které s vámi zahradní architekt probere veškeré požadavky a vytvoří ucelený koncept. Poté následuje samotná realizace zahrady.

Pokud si nejste jistí, jak by měla vaše nová zahrada vypadat, inspirujte se přímo na webu www.stylovezahrady.cz. Pro odborníky z Flora Bohemica není problém zahrada ve formálním, venkovském, ale ani oblíbeném orientálním stylu.

zahrada_orientalni

Budete si moct zahradu na klíč dovolit?

Přemrštěné ceny se bát nemusíte. Spolupráce se zahradními architekty z Flora Bohemica jen potvrzuje fakt, že perfektní výsledek není jen otázkou vynaložených prostředků. Záleží především na zvolené kompozici a dalších aspektech, které jsou součástí designérského know-how. Zkrátka a dobře – i s menším rozpočtem máte nárok na krásnou zahradu, která vám bude dělat radost pokaždé, když na ni budete trávit volno.

Součástí vaší zahrady může být také zahradní architektura v podobě altánu, dětského hřiště nebo drobných dekoračních staveb. A jestli jste vždy snili o jezírku nebo potůčku, máte ho mít. Nebudete-li mít čas zahradu udržovat, můžete se se zaměstnanci domluvit na jednorázové nebo pravidelné údržbě.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.