Cestování

Utečte před vánočními zmatky někam do tepla

Ačkoliv máme ve zvyku prohlašovat, že „všude dobře, ale doma nejlépe“, dnes uděláme malou výjimku. Ono přísloví totiž neplatí za všech okolností a zejména teď na podzim by nebyl malý výlet do světa nijak od věci. Odpočinete si od předvánočního úklidu, přijdete na jiné myšlenky a kdo ví, třeba se inspirujete jinou kulturou a promítnete ji i do své domácnosti. A protože se v evropských přímořských destinacích příliš neohřejete, měli byste se porozhlédnout po nějaké exotičtější alternativě. Máte-li před hlouběji do kapsy, nevadí – stačí využít nabídku některé z německých či rakouských cestovních kanceláří a můžete se válet na druhém konci světa za pár korun.

Chcete ušetřit? Cestujte jako naši západní sousedé

Fakt, že jsou zájezdy německých ck mnohem levnější a zároveň kvalitnější, je všeobecně známý. Pro našince bylo bohužel cestování se zahraničními cestovkami poměrně obtížné. Projevili jste-li zájem o zahraniční last minute zájezdy, nevyhnuli jste se cestě na německé, případně rakouské letiště. Několikasetkilometrová vzdálenost může pro spoustu z nás znamenat obrovský problém a právě proto by vás mohla zaujmout nabídka CK RUDOLF REISEN, která zprostředkovává zájezdy na míru i z Prahy. Nabídka je opravdu pestrá a je jen na vás, zda vyrazíte na okružní plavby lodí někde v Karibiku, nebo zamíříte do atraktivních lokalit v Asii. Návštěva Thajska či Malediv je během zimních měsíců doslova ideální.

RUDOLF REISEN nabízí kompletní servis se vším všudy. Kompletní přehled aktuálních destinací, ale i zajímavé články a zkušenosti lidí, kteří již služby využili, najdete na webových stránkách rudolfreisen.cz. Udělejte si radost a oslavte pro jednou Vánoce pod palmou. U rodinného krbu si toho ještě užijete až až.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.