Utečte před vánočními zmatky někam do tepla

Ačkoliv máme ve zvyku prohlašovat, že „všude dobře, ale doma nejlépe“, dnes uděláme malou výjimku. Ono přísloví totiž neplatí za všech okolností a zejména teď na podzim by nebyl malý výlet do světa nijak od věci. Odpočinete si od předvánočního úklidu, přijdete na jiné myšlenky a kdo ví, třeba se inspirujete jinou kulturou a promítnete ji i do své domácnosti. A protože se v evropských přímořských destinacích příliš neohřejete, měli byste se porozhlédnout po nějaké exotičtější alternativě. Máte-li před hlouběji do kapsy, nevadí – stačí využít nabídku některé z německých či rakouských cestovních kanceláří a můžete se válet na druhém konci světa za pár korun.

Chcete ušetřit? Cestujte jako naši západní sousedé

Fakt, že jsou zájezdy německých ck mnohem levnější a zároveň kvalitnější, je všeobecně známý. Pro našince bylo bohužel cestování se zahraničními cestovkami poměrně obtížné. Projevili jste-li zájem o zahraniční last minute zájezdy, nevyhnuli jste se cestě na německé, případně rakouské letiště. Několikasetkilometrová vzdálenost může pro spoustu z nás znamenat obrovský problém a právě proto by vás mohla zaujmout nabídka CK RUDOLF REISEN, která zprostředkovává zájezdy na míru i z Prahy. Nabídka je opravdu pestrá a je jen na vás, zda vyrazíte na okružní plavby lodí někde v Karibiku, nebo zamíříte do atraktivních lokalit v Asii. Návštěva Thajska či Malediv je během zimních měsíců doslova ideální.

RUDOLF REISEN nabízí kompletní servis se vším všudy. Kompletní přehled aktuálních destinací, ale i zajímavé články a zkušenosti lidí, kteří již služby využili, najdete na webových stránkách rudolfreisen.cz. Udělejte si radost a oslavte pro jednou Vánoce pod palmou. U rodinného krbu si toho ještě užijete až až.

Publikováno: 23. 11. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam