Cestování

Utečte před vánočními zmatky někam do tepla

Ačkoliv máme ve zvyku prohlašovat, že „všude dobře, ale doma nejlépe“, dnes uděláme malou výjimku. Ono přísloví totiž neplatí za všech okolností a zejména teď na podzim by nebyl malý výlet do světa nijak od věci. Odpočinete si od předvánočního úklidu, přijdete na jiné myšlenky a kdo ví, třeba se inspirujete jinou kulturou a promítnete ji i do své domácnosti. A protože se v evropských přímořských destinacích příliš neohřejete, měli byste se porozhlédnout po nějaké exotičtější alternativě. Máte-li před hlouběji do kapsy, nevadí – stačí využít nabídku některé z německých či rakouských cestovních kanceláří a můžete se válet na druhém konci světa za pár korun.

Chcete ušetřit? Cestujte jako naši západní sousedé

Fakt, že jsou zájezdy německých ck mnohem levnější a zároveň kvalitnější, je všeobecně známý. Pro našince bylo bohužel cestování se zahraničními cestovkami poměrně obtížné. Projevili jste-li zájem o zahraniční last minute zájezdy, nevyhnuli jste se cestě na německé, případně rakouské letiště. Několikasetkilometrová vzdálenost může pro spoustu z nás znamenat obrovský problém a právě proto by vás mohla zaujmout nabídka CK RUDOLF REISEN, která zprostředkovává zájezdy na míru i z Prahy. Nabídka je opravdu pestrá a je jen na vás, zda vyrazíte na okružní plavby lodí někde v Karibiku, nebo zamíříte do atraktivních lokalit v Asii. Návštěva Thajska či Malediv je během zimních měsíců doslova ideální.

RUDOLF REISEN nabízí kompletní servis se vším všudy. Kompletní přehled aktuálních destinací, ale i zajímavé články a zkušenosti lidí, kteří již služby využili, najdete na webových stránkách rudolfreisen.cz. Udělejte si radost a oslavte pro jednou Vánoce pod palmou. U rodinného krbu si toho ještě užijete až až.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.