Kuchyně

HDS Morava vám splní sen o krásné kuchyni

Kuchyně představuje pomyslnou svatyni každé správné hospodyně. Pokud máte pocit, že by ta vaše potřebovala vylepšit, příliš dlouho své záměry neodkládejte. Prozradíme vám, kdo vám s rekonstrukcí kuchyně pomůže a vytvoří pro vás jedinečné místo, kde vás bude každodenní příprava jídla bavit. Následující řádky jsou určeny pro čtenáře ze Severomoravského kraje. Právě zde totiž působí firma HDS Morava, která nabízí komplexní služby v oblasti rekonstrukce bydlení.

Firma HDS Morava působí na trhu od roku 2003 a zabývá se kompletní rekonstrukcí bytů, bytových jader včetně rozvodů a revizí a v neposlední řadě také výrobou nábytku a kuchyňských linek na zakázku.

Bytoví návrháři z HDS Morava bedlivě sledují moderní trendy v oblasti interiérového designu a architektury kuchyní. Nemáte-li o budoucí podobě vaší kuchyně žádnou představu, rádi vám poradí. Vytvoří pro vás 3D návrh, na základě kterého si uděláte lepší představu o uspořádání jednotlivých prvků. Dostanete přitom na výběr ze dvou variant. Tou první je výroba kuchyně na míru, druhou sektorová kuchyně.

Sektorová kuchyně je ideální pro každého, kdo touží po pěkné kuchyni za dobrou cenu. V podstatě jde o sestavu standardizovaných prvků dle dispozic místnosti a potřeb. Tedy o jakýsi kompromis mezi kuchyní na míru a běžnou kuchyňskou linkou. Sami si vyberete počet přídavných skříněk a dalších prvků. I navzdory nízké ceně výrobce garantuje vysokou kvalitu.

Výroba kuchyně na míru je řešení pro náročnější zákazníky, kteří nechtějí dělat kompromisy. Chcete-li maximálně využít potenciál kuchyně, máte jedinečnou šanci. Výrobce vám linku přizpůsobí tak, aby stoprocentně odpovídala vašim potřebám.

Ať už se nakonec rozhodnete pro kuchyni na míru nebo sektorovou kuchyni, HDS Morava garantuje špičkové řemeslné zpracování a vysoce kvalitní materiály. Další informace a reference najdete na www.hdsmorava.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.