Pod markýzou vám bude příjemně i během "tropů"

Pohodové posezení na terase může pokazit nejen prudký liják, ale také příliš intenzivní sluneční paprsky. Chcete-li si pobyt venku zpříjemnit a rozšířit obytnou plochu, není nic jednoduššího, než ji zastřešit markýzou. Stačí jediný stisk tlačítka a docílíte ideálního zastínění a tedy i příjemnější teploty. Kromě toho získáte estetický prvek, díky kterému bude vaše bydlení vypadat jako jeden z útulných penzionů na Azurovém pobřeží.

Levné a přesto kvalitní markýzy? Víme, kde je mají!

Markýza není jednosezónní záležitost a proto bychom ji měli vybírat s rozmyslem. Nesnažte se proto za každou cenu ušetřit a zaměřte se především na její kvalitu. To však neznamená, že je nemožné pořídit velmi kvalitní markýzy za slušnou cenu. Stačí se podívat na aktuální nabídku českého výrobce Univers Tech, který na sortiment poskytuje slevu ve výši 30 %. Motorové pohony jsou dokonce za polovinu. Venkovní markýzy od Univers Tech jsme ovšem nezmínili pouze v souvislosti s cenou. Společnost má s výrobou letité zkušenosti a její stínící systémy patří mezi absolutní špičku na tuzemském trhu. Markýzy se pyšní velmi pevnou konstrukcí, která odolá i velmi nepříznivému počasí a nerezaví. Pokud vás zajímá, co nabízené markýzy vydrží, doporučujeme ke shlédnutí video na webu univers.cz. Výrobce sortiment testoval v extrémních podmínkách a jak se zdá, úspěšně.

Pohodlné ovládání a inteligentní čidla

Venkovní markýzyVšechny venkovní markýzy jsou k mání i s motorovým pohonem, který je nejen pohodlný a praktický, ale zároveň šetrný ke konstrukci. Kromě toho je ho možné doplnit o dešťovou nebo větrnou automatiku, která markýzu v případě vaší nepřítomnosti sama složí. Markýzy je samozřejmě možné ovládat i manuálně, přesto však pohon výrazně doporučujeme. Ucelenou nabídku markýz a podrobné technické specifikace najdete na webových stránkách univers.cz. Nebudete-li si s výběrem vědět rady, nebojte se zeptat specialistů z Univers Tech. Poradí vám, které zařízení je pro vaše potřeby nejvhodnější a v případě zájmu poskytnou kompletní servis, včetně montáže. Foto: univers.cz

Publikováno: 13. 05. 2013

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: markýza | markýzy | venkovní markýzy