S tapetou u mladých nepochodíte, nebo ano?

U mladých se často setkáváme s názorem, že tapety jsou zastaralé, jsou přežitkem z minulého století, minulého režimu atd. Není tomu však tak. Doby, kdy tapety "zdobily" velké vybledlé květy, jsou dávno pryč. Dnešní tapety jsou krásně barevné, mnohem odolnější než kdysi, a hlavně výběr motivů je prakticky nekonečný. Kdo chce tapetovat, svůj vzor na tapetě určitě najde. Tapety mohou mít opakující se vzor, takže jimi můžete vytapetovat celou stěnu nebo klidně i místnost, další možností jsou fototapety, které vytvoří na stěně obraz.

Tapetujeme pokoje dětí i studentů

Fototapety se často používají na chodbách, v obývacích pokojích nebo ve studentských pokojích. Velmi oblíbené jsou 3D tapety také v dětských pokojíčcích, kde vytvoří přímo kouzelnou atmosféru. Tapety však lze použít i v dalších místnostech, hodí se do jídelny a dokonce i do kuchyně. Nemáte-li za kuchyňskou linkou obklady, můžete použít stylovou barevnou tapetu. Pokud už vaše lednička zažila lepší časy a zvenku už nevypadá příliš reprezentativně, můžete ji obléknout do nového tapetového kabátu. Existují totiž speciální samolepicí tapety, které se používají k renovaci otlučených ledniček a mrazniček. Mají obvykle barevné výrazné motivy, které ozvláštní každou kuchyň.

Fototapety pro moderní a útulné interiéry

Tapety se často používají v obývacích pokojích a jídelnách. Nejčastěji jde o fototapety s některým oblíbeným motivem. V jídelně se často jedná o motiv otevřeného okna s výhledem, tato tapeta opticky zvětší prostor jídelny a zútulní ho. V obývacím pokoji to často bývá motiv krajiny nebo panorama New Yorku či Paříže. Fototapety se prodávají se spoustou různých dekorů, každý si tedy vybere ten pravý do svého pokoje. Chcete-li, aby se vaše dospívající děti cítily ve svých pokojích dobře, umožněte jim vytapetovat si pokoj podle jejich vlastního vkusu. Mezi fototapetami si určitě vyberou a vytvoří si v pokoji příjemnou atmosféru.

Publikováno: 22. 11. 2018

Kategorie: Interiér

Autor: Adam