Bytové dekorace

S tapetou u mladých nepochodíte, nebo ano?

U mladých se často setkáváme s názorem, že tapety jsou zastaralé, jsou přežitkem z minulého století, minulého režimu atd. Není tomu však tak. Doby, kdy tapety „zdobily“ velké vybledlé květy, jsou dávno pryč. Dnešní tapety jsou krásně barevné, mnohem odolnější než kdysi, a hlavně výběr motivů je prakticky nekonečný. Kdo chce tapetovat, svůj vzor na tapetě určitě najde. Tapety mohou mít opakující se vzor, takže jimi můžete vytapetovat celou stěnu nebo klidně i místnost, další možností jsou fototapety, které vytvoří na stěně obraz.

Tapetujeme pokoje dětí i studentů

Fototapety se často používají na chodbách, v obývacích pokojích nebo ve studentských pokojích. Velmi oblíbené jsou 3D tapety také v dětských pokojíčcích, kde vytvoří přímo kouzelnou atmosféru. Tapety však lze použít i v dalších místnostech, hodí se do jídelny a dokonce i do kuchyně. Nemáte-li za kuchyňskou linkou obklady, můžete použít stylovou barevnou tapetu. Pokud už vaše lednička zažila lepší časy a zvenku už nevypadá příliš reprezentativně, můžete ji obléknout do nového tapetového kabátu. Existují totiž speciální samolepicí tapety, které se používají k renovaci otlučených ledniček a mrazniček. Mají obvykle barevné výrazné motivy, které ozvláštní každou kuchyň.

Fototapety pro moderní a útulné interiéry

Tapety se často používají v obývacích pokojích a jídelnách. Nejčastěji jde o fototapety s některým oblíbeným motivem. V jídelně se často jedná o motiv otevřeného okna s výhledem, tato tapeta opticky zvětší prostor jídelny a zútulní ho. V obývacím pokoji to často bývá motiv krajiny nebo panorama New Yorku či Paříže. Fototapety se prodávají se spoustou různých dekorů, každý si tedy vybere ten pravý do svého pokoje. Chcete-li, aby se vaše dospívající děti cítily ve svých pokojích dobře, umožněte jim vytapetovat si pokoj podle jejich vlastního vkusu. Mezi fototapetami si určitě vyberou a vytvoří si v pokoji příjemnou atmosféru.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.