Uncategorized

Vyberte si elegantní podlahovou krytinu u specialisty

Krásná podlaha je základem každého interiéru. Jako návštěva si většinou všimnete právě pokrytí podlahové plochy jako první. Není se čemu divit, jelikož dokáže zaujmout jak samotným nášlapem, tak i barvou a dalšími vlastnostmi. Na trhu se dnes nachází obrovské množství nejrůznějších podlahových krytin. My se zaměříme na některá provedení z nabídky společnosti Riva řadící se k nejznámějším a největším prodejcům tohoto sortimentu v České republice.

Čistě přírodní marmoleum

Chcete-li vsadit na přírodní vysoce odolný materiál, jasnou volbou se stane Marmoleum. Jedná se o látku, která vzniká smísením lněného oleje, vápence, močky ze dřeva a přírodních barviv. Směs je lisována na textilii, jejíž základ představuje juta. U Marmolea můžete zapomenout na minimum pohodlí, které bohužel poskytují levné podlahové krytiny. Vhodné je i pro osoby trpící alergiemi, jelikož dokáže potlačit množení bakterií a jiných organismů přímo na svém povrchu. Často se používá i v nemocnicích a místech vyžadujících vysokou míru čistoty a sterility. Vzhledově stoprocentně nadchne.

Návrat PVC podlah

V minulosti patřila mezi hodně oblíbené podlahy linolea. Postupem času si ale lidé oblíbili jiné materiály. Dnes se k PVC podlahám spousta z nás vrací. Vše je dáno mnohem vyšší kvalitou provedení spojenou často s větší tloušťkou. K dispozici v nabídce zmiňované firmy jsou především bytové PVC podlahy a také zátěžové variace určené do míst s mnohem vyšší frekvencí pohybu. Samozřejmostí jsou u všech originální vzhled, snadná údržba a příjemný došlap.

Pestrá nabídka společnosti Riva

Ať už potřebujete přírodní linoleum, vinylovou podlahu, koberce, anebo jakékoli uvedené podlahové krytiny, určitě si v portfoliu firmy Riva vyberete. Nabízí mimo jiné také poradenství, veškeré příslušenství k podlahovým krytinám a spolehlivou dodávkovou službu, jež sortiment přiveze kamkoli po celé ČR do 48 hodin, a to mnohdy i zcela bezplatně.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.