Uncategorized

Vyberte si elegantní podlahovou krytinu u specialisty

Krásná podlaha je základem každého interiéru. Jako návštěva si většinou všimnete právě pokrytí podlahové plochy jako první. Není se čemu divit, jelikož dokáže zaujmout jak samotným nášlapem, tak i barvou a dalšími vlastnostmi. Na trhu se dnes nachází obrovské množství nejrůznějších podlahových krytin. My se zaměříme na některá provedení z nabídky společnosti Riva řadící se k nejznámějším a největším prodejcům tohoto sortimentu v České republice.

Čistě přírodní marmoleum

Chcete-li vsadit na přírodní vysoce odolný materiál, jasnou volbou se stane Marmoleum. Jedná se o látku, která vzniká smísením lněného oleje, vápence, močky ze dřeva a přírodních barviv. Směs je lisována na textilii, jejíž základ představuje juta. U Marmolea můžete zapomenout na minimum pohodlí, které bohužel poskytují levné podlahové krytiny. Vhodné je i pro osoby trpící alergiemi, jelikož dokáže potlačit množení bakterií a jiných organismů přímo na svém povrchu. Často se používá i v nemocnicích a místech vyžadujících vysokou míru čistoty a sterility. Vzhledově stoprocentně nadchne.

Návrat PVC podlah

V minulosti patřila mezi hodně oblíbené podlahy linolea. Postupem času si ale lidé oblíbili jiné materiály. Dnes se k PVC podlahám spousta z nás vrací. Vše je dáno mnohem vyšší kvalitou provedení spojenou často s větší tloušťkou. K dispozici v nabídce zmiňované firmy jsou především bytové PVC podlahy a také zátěžové variace určené do míst s mnohem vyšší frekvencí pohybu. Samozřejmostí jsou u všech originální vzhled, snadná údržba a příjemný došlap.

Pestrá nabídka společnosti Riva

Ať už potřebujete přírodní linoleum, vinylovou podlahu, koberce, anebo jakékoli uvedené podlahové krytiny, určitě si v portfoliu firmy Riva vyberete. Nabízí mimo jiné také poradenství, veškeré příslušenství k podlahovým krytinám a spolehlivou dodávkovou službu, jež sortiment přiveze kamkoli po celé ČR do 48 hodin, a to mnohdy i zcela bezplatně.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.