Vyberte si elegantní podlahovou krytinu u specialisty

Krásná podlaha je základem každého interiéru. Jako návštěva si většinou všimnete právě pokrytí podlahové plochy jako první. Není se čemu divit, jelikož dokáže zaujmout jak samotným nášlapem, tak i barvou a dalšími vlastnostmi. Na trhu se dnes nachází obrovské množství nejrůznějších podlahových krytin. My se zaměříme na některá provedení z nabídky společnosti Riva řadící se k nejznámějším a největším prodejcům tohoto sortimentu v České republice.

Čistě přírodní marmoleum

Chcete-li vsadit na přírodní vysoce odolný materiál, jasnou volbou se stane Marmoleum. Jedná se o látku, která vzniká smísením lněného oleje, vápence, močky ze dřeva a přírodních barviv. Směs je lisována na textilii, jejíž základ představuje juta. U Marmolea můžete zapomenout na minimum pohodlí, které bohužel poskytují levné podlahové krytiny. Vhodné je i pro osoby trpící alergiemi, jelikož dokáže potlačit množení bakterií a jiných organismů přímo na svém povrchu. Často se používá i v nemocnicích a místech vyžadujících vysokou míru čistoty a sterility. Vzhledově stoprocentně nadchne. V minulosti patřila mezi hodně oblíbené podlahy linolea. Postupem času si ale lidé oblíbili jiné materiály. Dnes se k PVC podlahám spousta z nás vrací. Vše je dáno mnohem vyšší kvalitou provedení spojenou často s větší tloušťkou. K dispozici v nabídce zmiňované firmy jsou především bytové PVC podlahy a také zátěžové variace určené do míst s mnohem vyšší frekvencí pohybu. Samozřejmostí jsou u všech originální vzhled, snadná údržba a příjemný došlap.

Pestrá nabídka společnosti Riva

Ať už potřebujete přírodní linoleum, vinylovou podlahu, koberce, anebo jakékoli uvedené podlahové krytiny, určitě si v portfoliu firmy Riva vyberete. Nabízí mimo jiné také poradenství, veškeré příslušenství k podlahovým krytinám a spolehlivou dodávkovou službu, jež sortiment přiveze kamkoli po celé ČR do 48 hodin, a to mnohdy i zcela bezplatně.

Publikováno: 01. 08. 2017

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: linoleum | pvc podlahy