Interiér

Krása kvalitního holandského nábytku je nesmrtelná

Zařídit bydlení je snadné. Stačí vzít do rukou katalog a vybrat si z neuvěřitelně bohaté nabídky levného moderního nábytku. Obchodů s tímto sortimentem je jako hub po dešti a nelze jim upřít, že nabízí vskutku levné věci. Velkou slabinou moderního sortimentu je fakt, že nevydrží příliš dlouho v původním stavu. Nízká cena jde ruku v ruce s mrzkou kvalitou materiálů a řemeslného zpracování. Dalším negativem je pomíjivost trendů. To, co je nyní v módě, může být za dva roky totálně out.

Naštěstí máte na výběr. Můžete se vydat cestou vrtkavých trendů, nebo vsadit na jistotu v podobě nestárnoucí krásy rustikálního nábytku z Holandska. Pestrobarevné lamino se rychle okouká, zatímco masivní dřevo neomrzí nikdy. Trvanlivost solidních materiálů budou obdivovat i děti vašich dětí.

Rustikální nábytek je kvalitní, funkční, pohodlný a navrací do domácností dobovou atmosféru. Pokud máte strach, že vysaje z vaší peněženky všechny úspory, poohlédněte se po prodejci, který nabízí bazarový holandský nábytek za neodolatelné ceny.

Chcete-li se o kvalitě nábytku z Holandska přesvědčit na vlastní oči, můžete tak učinit v Letohradě, kde má kamennou prodejnu firmy Holland, kterou založil odborník Jiří Krejčí. Dovozem bazarového nábytku se zabývá již od roku 1990 a nabízí zboží ve špičkovém stavu. Jedná se o sedací soupravy (i kožené), komody, sekretáře, skříně, lavice, stoly a stylové doplňky. Preferujete-li pohodlný nákup přes internet, objednejte si holandský nábytek on-line. V případě zájmu vám prodejce zajistí dovoz rustikálního nábytku na míru.

Rozhodnutí je na vás. Položte si však otázku, zda investice do nábytku s životností řádově až ve stovkách let, není přeci jen výhodnější než utrácení za výrobky, které se zanedlouho rozpadnou a nevydrží ani jedno stěhování. Holandský nábytek vás přežije!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.