Interiér

Krása kvalitního holandského nábytku je nesmrtelná

Zařídit bydlení je snadné. Stačí vzít do rukou katalog a vybrat si z neuvěřitelně bohaté nabídky levného moderního nábytku. Obchodů s tímto sortimentem je jako hub po dešti a nelze jim upřít, že nabízí vskutku levné věci. Velkou slabinou moderního sortimentu je fakt, že nevydrží příliš dlouho v původním stavu. Nízká cena jde ruku v ruce s mrzkou kvalitou materiálů a řemeslného zpracování. Dalším negativem je pomíjivost trendů. To, co je nyní v módě, může být za dva roky totálně out.

Naštěstí máte na výběr. Můžete se vydat cestou vrtkavých trendů, nebo vsadit na jistotu v podobě nestárnoucí krásy rustikálního nábytku z Holandska. Pestrobarevné lamino se rychle okouká, zatímco masivní dřevo neomrzí nikdy. Trvanlivost solidních materiálů budou obdivovat i děti vašich dětí.

Rustikální nábytek je kvalitní, funkční, pohodlný a navrací do domácností dobovou atmosféru. Pokud máte strach, že vysaje z vaší peněženky všechny úspory, poohlédněte se po prodejci, který nabízí bazarový holandský nábytek za neodolatelné ceny.

Chcete-li se o kvalitě nábytku z Holandska přesvědčit na vlastní oči, můžete tak učinit v Letohradě, kde má kamennou prodejnu firmy Holland, kterou založil odborník Jiří Krejčí. Dovozem bazarového nábytku se zabývá již od roku 1990 a nabízí zboží ve špičkovém stavu. Jedná se o sedací soupravy (i kožené), komody, sekretáře, skříně, lavice, stoly a stylové doplňky. Preferujete-li pohodlný nákup přes internet, objednejte si holandský nábytek on-line. V případě zájmu vám prodejce zajistí dovoz rustikálního nábytku na míru.

Rozhodnutí je na vás. Položte si však otázku, zda investice do nábytku s životností řádově až ve stovkách let, není přeci jen výhodnější než utrácení za výrobky, které se zanedlouho rozpadnou a nevydrží ani jedno stěhování. Holandský nábytek vás přežije!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.