Reality

Prodej bytů v posledních letech vzrost. Víme proč!

BytyProdej realit poznamenala v minulých letech krize a citelně vzrostl až na sklonku loňského roku. V posledním čtvrtletí 2012 situace připomínala období realitního boomu. Počet prodaných bytů vzrostl zejména v Praze a to díky developerským projektům na Praze 10. Zhruba 700 bytů za cenu o 30 % nižší, než za jakou se byty v hlavním městě prodávají, bylo dostatečným lákadlem. Dalším faktorem, který zahýbal s realitním trhem, jsou i rekordně nízké hypotéky a nejasný vývoj DPH. Pokud jste s koupí zaváhali, nesmutněte. Ceny realit jsou stále velmi atraktivní a podobně je to i s hypotékami. Ať už hledáte bydlení v Praze nebo kdekoliv jinde, nemeškejte. Kdo ví, jakým směrem se bude trh v průběhu roku 2013 ubírat.

Nevěříte prostředníkům? Zjistěte si informace o prodeji realit sami!

Pokud se v realitách neorientujete a chcete se spoléhat na vlastní úsudek, spíše než na rady makléře, sbírejte informace na internetu. Prodej bytů je věčné téma a kromě doporučení na konkrétní developerské projekty najdete i celou řadu obecných tipů, které vám celou záležitost zjednoduší. Jsou to totiž právě reality, u kterých platí, že není vše zlato, co se třpytí. Nenechte se proto napálit a zjistěte si, na co si máte dát výběru nového bydlení pozor. Užitečným rádcem vám může být portál vyhledame.cz, na kterém pravidelně vychází tématické články ze světa realit. Najdete je v sekci reality.vyhledame.cz.

A co vám poradíme my?

Nenechte se zlákat první výhodnější koupí a pozorně zmapujte trh. Přesvědčte se, zda se za příliš nízkou cenou neskrývají nedostatky, které vám mohou v budoucnu ztrpčovat život. Zjistěte si, zda se byty skutečně nachází v klidné čtvrti (neváhejte se zeptat sousedů), nejsou zamořené plísní (která samozřejmě na první pohled není vidět) a jaká je v nejbližším okolí občanská vybavenost. Dříve nebo později určitě narazíte na bydlení, které vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.