Splňte si své přání: Chtějte WPC terasy!

Kdo by nechtěl mít dům se zahradou a s možností vyběhnout kdykoliv naboso ven, nadýchat se čerstvého vzduchu nebo si třeba jen zapálit cigaretu. Mít možnost otevřít francouzské dveře a vyjít na skok do exteriéru je prostě k nezaplacení. Máte i vy toto přání? Právě teď je dostupnější víc, než kdykoliv předtím.

​Jak na montáž dřevoplastové terasy?

Montáž dřevoplastové terasy je nejefektivnějším způsobem, jak dosáhnout svého. Její zaměření a návštěva technika je zdarma v rámci celého Česka. Stačí si objednat terasu na klíč a již se nemusíte o nic starat. Snad jen vybrat místo a barevný odstín, jež by měla plocha splňovat. To ostatní nechte na profících.

​Hitem jsou terasová prkna WPC

Jako surovina se používají terasová prkna WPC. Jedná se o bezúdržbové komponenty ze dřeva a plastu, které vás přežijí. Hitem jsou značky BambooGard a Silvadec. BambooGard jsou s příměsí bambusu. Bambus je lehčí, než ocel a až 5x pevnější, než beton. Jako jediná mají bambusová WPC prkna na trhu unikátní systém kotvení a je možné vyměnit prkna i uprostřed terasy. Prkna Silvadec jsou vyrobená z vlastní patentované směsi Forexia a nemají na trhu konkurenci.

​WPC terasy jsou unikátní

WPC terasy jsou zdravotně zcela nezávadné, odolné proti plísním a silně rezistentní. Neodlamují, netvoří třísky, nejsou ostré, jako je tomu v případě kamenné dlažby. Jsou bezpečné pro děti i celou rodinu. Nehrozí zaseknutí třísky, či spálení nohou a díky možné protiskluzové úpravě ani pád. Na zmiňovaná WPC prkna je nabízena záruka 25 let s ještě delší životností, až 50 let. To je dvojnásobně víc, než by za ideálních podmínek byla schopna klasická dřevěná terasa přežít. Investovat do WPC terasy se rozhodně vyplatí. WPC podlaha na terasu je vyráběna v Německu dle vyšších standardů, než určují české normy. Německá precizní výroba se osvědčí při zcela bezúdržbovém používání. Navíc budete mít záruku, že vám ji nezničí klimatické změny, ani rozmary počasí. Pro WPC terasy a WPC podlahy se používá dřevo s certifikací PEFC, které je zdravotně zcela nezávadné, recyklovatelné, výběrové a velmi šetrné k přírodě. Díky příměsi plastu a bambusu, jsou technologické vlastnosti naprosto unikátní.

Publikováno: 10. 02. 2021

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam