Rekonstrukce domu

Zateplení domu – vysoká, ale vratná investice

Ceny energií rok od roku rostou a nám nezbývá nic jiného, než proplácet složenky s horentními částkami. Nájemníci bytů mohou nanejvýš změnit dodavatele, ovšem úspora v řádu tisícovek je v porovnání s celkovými náklady minimální. Vlastníci rodinných domků mají mnohem účinnější zbraň – mohou své obydlí zateplit.

Výhody zatepleného domu

Zateplení domu má jedinou nevýhodu . Představuje poměrně vysokou vstupní investici a proto se mu mnoho z nás vyhýbá. Stačí však jednoduchý propočet a zjistíte, že se vám peníze velmi brzy vrátí právě na úspoře za energie. Mezi další pozitiva patří i vylepšení zvukově izolačních vlastností, líbivý design fasády či prodloužení životnosti obvodového pláště. Zateplení fasád totiž chrání dům před nepřízní počasí a během celého roku vevnitř vytváří příjemné klima.

Na co si dát pozor?

Aby byl slibovaný efekt 100%, je třeba použít vhodné materiály a dodržet nezbytné technologické postupy. Nenechávejte proto výběr stavební firmy náhodě a orientujte se na profesionály, kteří se mohou pochlubit dlouhodobou působností na trhu a dobrými referencemi. Jedním z nich je i společnost Profibau, která splňuje všechny výše zmíněný kritéria a navíc zaručuje osobní přístup a individuální posouzení každého projektu.

A co cena?

Přesnou cenovou kalkulaci dostanete až po lokálním posouzení stavu objektu a výběru materiálu. Pokud chcete i přesto znát hrubý odhad, stačí využít jednoduchý formulář na webu www.profibau.cz. Najdete zde i celou řadu důležitých informací a zajímavostí ohledně zateplování. A zima si může klidně zaklepat na dveře.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.