Kdo vyrábí nejlepší kuchyně v Brně? Kuchyňské studio Gabon!

Význam kuchyně se v posledních dekádách výrazně změnil. Jistě, stále má především funkční charakter a v prvé řadě ji považujeme za místo, kam několikrát za den zavítáme kvůli přípravy jídla. Nicméně tím její spektrum jejího využití teprve začíná. Už dávno neplatí, že se s rodinnou a přáteli scházíme jen v obývacím pokoji. Také kuchyně do jisté míry totiž přebrala sociální funkci a vnímáme ji jako jakési srdce domova. Proto bychom při zařizování neměli hledět jen na cenu, ale také na další aspekty. Rekonstrukce kuchyně je přeci jen proces, který nepodstupujeme každý rok... Dnes vám představíme kuchyňského studio Gabon spol s .r.o., které je na trhu již od roku 1992.

Gabon dodává kuchyně pro Brno i do zahraničí

Kuchyňské studio Gabon jsme si nevybrali náhodou. Pravidelně vás informujeme o firmách, jejichž produkce a služby výrazně vyčnívají nad průměrem a brněnská společnost k nim rozhodně patří. Hledáte-li někoho, kdo vaši současnou kuchyni promění k nepoznání, právě jste ho našli. Ale vše pěkně popořádku. Přes 20 let zkušeností, svědomitý přístup, preciznost, kvalitní materiály a perfektní design. To je jen malý výčet argumentů, proč si pro rekonstrukci kuchyně Brno vybrat právě kuchyňské studio Gabon. Garancí vaší spokojenosti budiž i skutečnost, že firma sklízí úspěchy na rakouském, německém a švýcarském trhu. A není tajemstvím, že zdejší zákazníci jsou v mnoha ohledech náročnější než my Češi. V současné době Gabon patří mezi nejvýznamnější dodavatele v celém Jihomoravském kraji. 80 % produkce tvoří výroba kuchyňských linek a nábytku. Firma samozřejmě zajišťuje také dodávku spotřebičů a veškeré stavební práce. Můžeme tedy hovořit o realizaci kuchyně na klíč. Klasická kuchyně Filosofie společnosti je prostá. Veškeré dění ve firmě je podřízeno ve prospěch spokojenosti zákazníků. A že nejde jen o frázi, kterou se ohání každé kuchyňské studio, svědčí dlouholetá působnost ve vysoce konkurenčním oboru. Za zmínku stojí také ekologický charakter výroby – společnost dbá na pečlivé třídění a recyklaci veškerého odpadu.

A teď to podstatné – jak vybídka kuchyní?

Těžko říct, kde začít, protože Gabon nabízí řešení skutečně pro každého. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami na www.gabon.cz. Brněnské kuchyňské studio vyrábí stylové panelákové kuchyně, které jsou navrženy s ohledem na nedostatek prostoru. Kuchyňské linky dokazují, že i v interiéru s velmi malými dispozicemi lze dosáhnout elegantního, moderního a praktického výsledku. Paneláková kuchyně Gabon bere ohledy také na obyvatele bytů s atypickými rozměry. To, že bydlíte v podkroví, rozhodně neznamená, že nemáte nárok na dokonalou kuchyň. Podkrovní kuchyně jsou v mnoha ohledech útulnější a atraktivnější než klasika. Podkrovní kuchyně A neměli bychom zapomenout ani na speciálně zpracovaný systém nábytkových sestav navržených pro handicapované osoby. Vyžadujete-li specifické řešení, které bude vyhovovat vaším ergonomickým potřebám, spolehněte se na profesionální návrháře.

Toužíte po klasice, moderním nebo rustikálním stylu? Žádný problém...

Co se týče designového zpracování, jde jen o váš vkus a estetické cítění. Je jen na vás, zda zvolíte moderní minimalismus, nestárnoucí klasiku nebo třeba rustikální pojetí. Pro návrháře ze studia Gabon je každá kuchyně výzvou. Vaše nová kuchyně může harmonicky doplňovat zbytek interiéru, ale také dominovat. Otázkou je, jak daleko chcete zajít.

I levnější typizovaná kuchyně může být originální

Neméně zajímavá je také nabídka sektorových kuchyní, které jsou výrazně levnější než řešení na míru. Jde o typizované linky, které se skládají z jednotlivých kusů. Sektorové kuchyně jsou vysoce kvalitní a díky širokému spektru jednotlivých skříněk může kuchyně ve finále působit velmi originálně a nikoliv jako „kuchyně z katalogu“. Tak co vy na to? Chcete kvalitní a luxusně vyhlížející kuchyni, která vám bude radost po několik dlouhých desítek let? Kuchyňské studio Gabon se o vaši kuchyni postará od A do Z. Nechte si poradit od specialistů, kteří vám rádi doporučí optimální řešení. A budete-li chtít, požádejte o vypracování návrhu – zaměstnanci dorazí k vám domů, detailně přeměří prostor a navrhnou vám nejlepší možné rozvržení nábytku. Kromě toho zjistí stav rozvodů a navrhnout vám případný budoucí postup prací. To vše zcela zdarma.

Publikováno: 16. 11. 2014

Kategorie: Interiér

Autor: Adam