Ubytování

Nezvládli jste přijímací zkoušky na VŠ?

Pro většinu lidí jsou přijímací zkoušky na vysokou školu velmi stresující záležitostí. Není divu, že více než polovina studentů, kteří se hlásí na VŠ, se dostane na svůj vysněný obor až druhým rokem. Pokud se to stalo i vám a nedostali jste se napoprvé na VŠ, kterou jste si vybrali, nezoufejte. Vzdělávací centra nabízí kvalitní programy, které vás připraví na další kolo přijímaček. Mezi ty lepší patří vzdělávací centrum AZ-SMART, které se může pochlubit širokou nabídkou pomaturitního studia.

Nedostali jste se na práva, ekonomii či veterinu? AZ-SMART má v nabídce i přípravu na státní maturity či jednoleté BBA a MBA studium. Ať už jsou vaše budoucí ambice jakékoliv, můžete si být jisti, že příprava na vysokou školu je díky AZ-SMART velmi snadná. Nemarněte čas a zaměřte se na své největší nedostatky. AZ-SMART poskytuje kvalitní výuku v moderním prostředí a individuálním přístupem lektorů.

Hledáte-li ubytování pro studenty, opět se můžete obrátit na AZ-SMART, které vám poskytne zázemí v útulných pokojích, už od 3500,- za osobu, včetně všech poplatků. Ubytování pro studenty je obvykle mnohem dražší, a to zejména v hlavním městě. Díky AZ-SMART to budete mít do centra jen kousek. Na dosah ruky tak budete mít nejen kvalitní vzdělání, ale i kulturní život v Praze.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.