PSN - silný partner, díky kterému se na trhu s realitami neztratíte

Pražská správa nemovitostí, spol s.r.o. (PSN) je na trhu s realitami více než dvacet let. Již od roku 1991 pomáhá klientům s hledáním vhodné nemovitosti a to jak bytových, tak nebytových prostor. A proč se o ni zmiňujeme? Momentálně má v nabídce více než 850 bytů a to nejen v rámci Prahy, ale také Kladna, Pardubic, Hradce Králové, Slaného a Odolene Vody. Přemýšlíte-li o novém bydlení a hledáte-li partnera, který vám s hledáním nového domova pomůže, mohla by to být právě PSN.

PSN je mimo jiné i úspěšným developerem. Mezi nejznámější projekty, které společnost dostaly do širokého podvědomí veřejnosti, je jednoznačně Rezidence EXPO v Karlíně. O kvalitách projektu svědčí i fakt, že se všech 180 bytů vyprodalo během prvních tří měsíců. Za zmínku stojí i projekt Viladomy Azalková, který obdržel významné ocenění Projekt roku 2011. Další z projektů, nástavbu Přeštická, ocenili odborníci z časopisu Architekt.

A proč si vybrat právě PSN? Důvodů je hned několik a tím nejvýznamnějším je samozřejmě pestré spektrum bytů a nebytových prostor. V nabídce nechybí kompletně renovované byty, ale i ty, které zatím na rekonstrukci čekají. PSN si dává záležet také s úpravou společných prostorů a rekonstruuje je tak, aby se v nich nájemníci cítili co možná nejlépe. Pokud vám chybí inspirace, zajeďte se podívat na některý ze vzorových bytů. Vaší múzou se mohou stát zmíněné Viladomy Azalková nebo projekt Maison Blanche.

PSN 2

Dalším argumentem, proč se obrátit právě na PSN je fakt, že není realitním zprostředkovatelem, ale přímým vlastníkem všech nabízených realit. Disponuje proto kompletními informacemi o jejich stavu a zároveň je může nabídnout za velmi výhodných podmínek. Vysokých provizí, které jsou nedílnou součástí spolupráce s realitními kancelářemi, se v případě PSN obávat nemusíte.

Neméně užitečný je také kompletní servis v podobě zpracování smluv, vkladu do katastru nemovitostí, ale také pomoc s vyřizováním úvěru apod. Cílem PSN je maximální komfort klientů a rychlost. A protože každý zákazník má jiné požadavky a nároky, zakládá si na vstřícnosti individuálním přístupu. Aktuální nabídku realit si můžete prohlédnout na webu www.bytypsn.cz.

Publikováno: 16. 08. 2013

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: byty praha | pražský správa nemovitostí | psn | reality Praha