Reality

Prosek Park: Okrajové část metropole prošla změnou, je z ní žádaná rezidenční lokalita

Život je plný paradoxů. Pražský Prosek v minulosti platil za okrajovou lokalitu, ale po dekádě plné změn ho zájemci o bydlení a investoři vnímají jako jednu z nejzajímavějších oblastí v metropoli. Vyhovuje z hlediska občanské vybavenosti, je plná zeleně a nyní je díky nové stanici metra ještě dostupnější. Jinými slovy jde o vynikající místo pro život – bez zbytečných kompromisů.

Skvělá adresa (nejen) pro rodiny s dětmi

Developer FINEP pojal projekt velkolepě. Byty Praha 9 jsou obklopeny množstvím zeleně a v bezprostřední blízkosti stojí dva dětská hřiště. Na první je koncipováno s ohledem na nejmenší a jejich rodiče, druhé svým charakterem láká starší děti. Nechybí zde hopsadla, houpačky, pískoviště, lanovka ani další prvky, bez kterých by bylo moderní hřiště nekompletní. S ohledem na bezpečnost dětí a klid maminek má plocha travnatý povrch a obepíná ji plot.

Odpolední pohoda v blízkém parku. | Foto: finep.cz

Zmínili jsme, že se lokalita Proseka vyznačuje vynikající občanskou vybaveností: kromě jeslí, mateřské školky a dvou základních škol se v blízkosti developerského projetu Prosek Park nachází i střední průmyslová škola a gymnázium. V docházkové vzdálenosti jsou také supermarket, banka a pošta, od nedalekého OC Letňany pak místní dělí pár minut autem či autobusem. Do centra metropole vede přímé spojení metrem (výchozím bodem je stanice „C“ – Střížkov), ale dostat se do něj lze i autobusem.

Moderní bydlení na dobré adrese? To je Prosek Park. | Foto: finep.cz

Developer pomůže s financováním i realizací interiéru na míru

Prodej bytů v Praze je atraktivní pro zájemce o byt do osobního vlastnictví i pro lidi preferující družstevní bydlení. FINEP klientům koupi nového domova usnadňuje kompletní nabídkou služeb, jejíž součástí je také zprostředkování výhodného financování. Neméně zajímavá je možnost spolupráce v oblasti interiérového designu – zájemci se mohou obrátit na bytového poradce a svěřit mu realizaci návrhu vhodného řešení bytu. Podrobnosti najdete na www.finep.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.