Prosek Park: Okrajové část metropole prošla změnou, je z ní žádaná rezidenční lokalita

Život je plný paradoxů. Pražský Prosek v minulosti platil za okrajovou lokalitu, ale po dekádě plné změn ho zájemci o bydlení a investoři vnímají jako jednu z nejzajímavějších oblastí v metropoli. Vyhovuje z hlediska občanské vybavenosti, je plná zeleně a nyní je díky nové stanici metra ještě dostupnější. Jinými slovy jde o vynikající místo pro život – bez zbytečných kompromisů.

Skvělá adresa (nejen) pro rodiny s dětmi

Developer FINEP pojal projekt velkolepě. Byty Praha 9 jsou obklopeny množstvím zeleně a v bezprostřední blízkosti stojí dva dětská hřiště. Na první je koncipováno s ohledem na nejmenší a jejich rodiče, druhé svým charakterem láká starší děti. Nechybí zde hopsadla, houpačky, pískoviště, lanovka ani další prvky, bez kterých by bylo moderní hřiště nekompletní. S ohledem na bezpečnost dětí a klid maminek má plocha travnatý povrch a obepíná ji plot.

Odpolední pohoda v blízkém parku. | Foto: finep.cz

Zmínili jsme, že se lokalita Proseka vyznačuje vynikající občanskou vybaveností: kromě jeslí, mateřské školky a dvou základních škol se v blízkosti developerského projetu Prosek Park nachází i střední průmyslová škola a gymnázium. V docházkové vzdálenosti jsou také supermarket, banka a pošta, od nedalekého OC Letňany pak místní dělí pár minut autem či autobusem. Do centra metropole vede přímé spojení metrem (výchozím bodem je stanice „C“ - Střížkov), ale dostat se do něj lze i autobusem.

Moderní bydlení na dobré adrese? To je Prosek Park. | Foto: finep.cz

Developer pomůže s financováním i realizací interiéru na míru

Prodej bytů v Praze je atraktivní pro zájemce o byt do osobního vlastnictví i pro lidi preferující družstevní bydlení. FINEP klientům koupi nového domova usnadňuje kompletní nabídkou služeb, jejíž součástí je také zprostředkování výhodného financování. Neméně zajímavá je možnost spolupráce v oblasti interiérového designu – zájemci se mohou obrátit na bytového poradce a svěřit mu realizaci návrhu vhodného řešení bytu. Podrobnosti najdete na www.finep.cz.

Publikováno: 02. 05. 2019

Kategorie: Reality

Autor: Adam