Luxusní bydlení

Rezidence Sochorova – nadstandardní byty v prémiové brněnské lokalitě

V hlavním městě rostou nové developerské projekty jako houby po dešti, ale výjimkou není ani Brno. I zde se, byť v menší míře, pravidelně objevují velmi zajímavé bytové objekty, které splňují vysoké nároky na životní standard. Dnes se zaměříme na městskou část Žabovřesky, která představuje ideální místo pro ty, kteří chtějí z bydlení v Brně vytěžit maximum. Právě zde vznikl moderní bytový komplex s názvem Rezidence Sochorova, který uspokojí i ty nejnáročnější.

Výhody bydlení v Žabovřescích

Rezidence Sochorova se nachází v Žabovřescích, poklidné části Brna, která je plná zeleně. Je klidnější než centrum, ale pomocí MHD se do centra dění dostanete za pár minut. Automobilem se lze napojit na městský okruh nebo dálnici D1.

Žabovřesky mají dobrou občanskou vybavenost a nechybí zde služby ani obchody. Sportovci ocení přítomnost tenisových kurtů, přilehlých cyklostezek a kluziště a v neposlední řadě i nedalekého golfového areálu v Jinačovicích. V těsné blízkosti Žabovřesků je také nový aquapark v Kouhoutovicích a hrad Veveří.

O Rezidenci Sochorova

Vraťme se však k samotnému bydlení. Nové byty vznikají ve dvou etapách, z nichž byla jedna úspěšně dokončena. V rámci první etapy vzniklo 60 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po rozhlehlé 4+kk (až 129,49 m2). Součástí bytů jsou také balkony nebo terasy s krásným výhledem do vnitrobloku plného zeleně. Obyvatelé mohou využívat také sklepní kóje, prostornou komoru a garážová stání (podzemní ai nadzemní). Bytový komplex je architektonickou dominantou, ale i navzdory své nápaditosti skvěle zapadá do okolí. Zde se můžete podívat na ceník bytů Sochorova, který dokazuje, že i za přijatelné peníze lze získat neobyčejné bydlení v prémiové lokalitě.

Rezidence Sochorova vyniká praktickým uspořádáním bytových jednotek, které jsou neobyčejně vzdušné a prostorné. Byty (ale také veřejné prostory) se chlubí kvalitními a stylovými doplňky (podlahové krytiny, obklady, kuchyňské linky, interiérové dveře), které navozují dojem luxusu. Volitelnou součástí bytových jednotek je také klimatizace.

Pokud vás nadstandardní bydlení v Brně zaujalo, přečtěte si o Rezidenci Sochorova více informací a prohlédněte si bohatou fotogalerii. Fotografie interiérů a exteriéru totiž o povedeném projektu vypoví více, než tisíce dalších slov.

Rezidence Sochorova 2

Rezidence Sochorova 3

Rezidence Sochorova 4

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.