Interiér

Ustohal vyrábí kvalitní český nábytek téměř čtvrt století

V posledních letech roste poptávka po stylovém italském nábytku a do popředí se dostává i čím dál kvalitnější nábytek z Číny. Ale jak je to s tuzemskými výrobci? Mají o ně našinci zájem, nebo na staré dobré české ručičky nadobro zanevřeli? Máme pro vás dobrou zprávu – i u nás se stále vyrábí spousta prvotřídního nábytku, jehož koupě má smysl i v případě, že nepatříte mezi patrioty. Skvělým příkladem je firma Ustohal, která vyrábí kvalitní český nábytek již od roku 1990.

Z malé díly se zrodil renomovaný výrobce čalouněného nábytku

Firma Ustohal vznikla krátce po revoluci a zpočátku šlo o malou dílu, která se specializovala pouze na postele. Postupem času začali šikovní řemeslníci výrobu rozšiřovat o další sortiment a zanedlouho se přesunuli do velkých výrobních prostor v Kuřimi u Brna.

Již od samotného počátku byla filosofie firmy jasná. Používat nejkvalitnější zdravotně nezávadné materiály a maximálně vyhovět přáním zákazníků. A protože se spokojení zákazníci rádi vracejí, Ustohal si brzy vytvořila početnou klientelu a dostala se do širšího povědomí nejen v rámci regionu. V současné době vyrábí postele, válendy sedací soupravy, křesla a rozkládací pohovky. K zútulnění vaší domácnosti vám skvěle poslouží také taburety, komody a stolky.

Asteria

Široké spektrum nábytku pro domácnost i kancelář

Ustohal nabízí kolem padesáti druhů čalouněného nábytku, který si můžete prohlédnout osobně na firemní prodejně, ale také online v e-shopu na www.ustohal.cz. Dvoulůžkové a jednolůžkové postele jsou navrženy tak, aby poskytovaly zdravý a příjemný spánek, stejně jako perfektní relaxaci během dne.

Na své si přijdete i v případě, že hledáte vkusnou sedací soupravu. Rohová nebo rozkládací – v české dílně se vyrábí všechny typy sedaček, jejichž nadčasový vzhled a kvalitní provedení je předurčuje k mnohaletému spokojenému užívání.

A nezapomeňte ani na zmiňované rozkládací pohovky, které se chlubí velmi jednoduchým rozkládacím systémem. Své místo si najdou v ložnicích, obývacích pokojích či místnostech pro hosty.

Ustohal

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.