Uncategorized

Rezidence Hadovitá: Perfektně pojaté byty na Praze 4

Líbilo by se vám bydlení, které byste sdíleli společně s obávanými plazi? Nebojte se, nic společného s hady Rezidence Hadovitá nemá. Svůj název získala podle ulice, ze které se do ní bude vstupovat. Ve skutečnosti totiž půjde o velmi povedený developerský projekt vznikající v lokalitě Praha 4 – Michle. Pokud se právě poohlížíte po novém (a lepším) bydlení, rozhodně nepřestávejte číst. Třeba vás nabídka zaujme stejně jako nás.

Najít klidné bydlení v dostatečné vzdálenosti od centra není jednoduché. Nabídka je sice poměrně obsáhlá, ale proč si něco nalhávat – kvalita levnějších bytů není nijak valná a na ty dražší mají dostupné prostředky jen ti movitější. I proto jsou nové byty Praha 4 tak atraktivní – nabídnou vysoký standard za více než přijatelné ceny. Konkrétně půjde o 76 nových bytů a ateliérů.

Prodej bytů na Praze 4 zajišťuje developer Metrostav Development. O budoucí podobu rezidence se postarali odborníci z Arx Studia, kteří si dali nelehký cíl. Splnit se jim ho však povedlo na výbornou a maximálně využili potenciál daného prostředí. Již z vizualizací je patrné, že půjde o nevšední architektonický počin. Budovy vypadají nadčasově a působí velmi solidním dojmem. Jsou vizuálně atraktivní, a přesto zapadají do koloritu lokality jako dílek do skládačky.

Byty v Rezidenci Hadovitá byly navrženy s ohledem na dostatečné prosvětlené, nadprůměrný komfort a chytře řešené dispozice. K mání budou útulné jednopokojové byty i prostorné čtyřpokojové jednotky se 100 m2 plochy.

Lokalita je kapitola sama pro sebe. V docházkové vzdálenosti jsou veškeré potřebné služby a jen pár minut jízdy autem či MHD se nachází známá obchodní centra (OC Chodov, Arkády na Pankráci…). Volný čas lze trávit například v Baarově parku nebo blízkém Kunratickém lese.

Jste nadšení? Podrobnosti najdete na www.rezidencehadovita.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.