Uncategorized

Rezidence Hadovitá: Perfektně pojaté byty na Praze 4

Líbilo by se vám bydlení, které byste sdíleli společně s obávanými plazi? Nebojte se, nic společného s hady Rezidence Hadovitá nemá. Svůj název získala podle ulice, ze které se do ní bude vstupovat. Ve skutečnosti totiž půjde o velmi povedený developerský projekt vznikající v lokalitě Praha 4 – Michle. Pokud se právě poohlížíte po novém (a lepším) bydlení, rozhodně nepřestávejte číst. Třeba vás nabídka zaujme stejně jako nás.

Najít klidné bydlení v dostatečné vzdálenosti od centra není jednoduché. Nabídka je sice poměrně obsáhlá, ale proč si něco nalhávat – kvalita levnějších bytů není nijak valná a na ty dražší mají dostupné prostředky jen ti movitější. I proto jsou nové byty Praha 4 tak atraktivní – nabídnou vysoký standard za více než přijatelné ceny. Konkrétně půjde o 76 nových bytů a ateliérů.

Prodej bytů na Praze 4 zajišťuje developer Metrostav Development. O budoucí podobu rezidence se postarali odborníci z Arx Studia, kteří si dali nelehký cíl. Splnit se jim ho však povedlo na výbornou a maximálně využili potenciál daného prostředí. Již z vizualizací je patrné, že půjde o nevšední architektonický počin. Budovy vypadají nadčasově a působí velmi solidním dojmem. Jsou vizuálně atraktivní, a přesto zapadají do koloritu lokality jako dílek do skládačky.

Byty v Rezidenci Hadovitá byly navrženy s ohledem na dostatečné prosvětlené, nadprůměrný komfort a chytře řešené dispozice. K mání budou útulné jednopokojové byty i prostorné čtyřpokojové jednotky se 100 m2 plochy.

Lokalita je kapitola sama pro sebe. V docházkové vzdálenosti jsou veškeré potřebné služby a jen pár minut jízdy autem či MHD se nachází známá obchodní centra (OC Chodov, Arkády na Pankráci…). Volný čas lze trávit například v Baarově parku nebo blízkém Kunratickém lese.

Jste nadšení? Podrobnosti najdete na www.rezidencehadovita.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.