Způsoby vytápění

Proč si pořídit podlahové vytápění

Zima je v plném proudu a jak to tak vypadá, můžeme v příštích dnech očekávat pořádné kupy sněhu. Pokud máte problém s vytápěním domu a každou zimu pravidelně mrznete, mohl by vás zajímat velmi účinný způsob vytápění, který je velmi populární ve světě, ale získává na oblibě i v našich končinách. Jedná se o podlahové topení, které se může pochlubit skvělým poměrem ceny a výhřevnosti. Ceny plynu i elektřiny drasticky stoupají a váš rodinný rozpočet jistě ocení, když mu mírně odlehčíte.

V jednoduchosti je krása

Podlahové topení není složité, vlastně by se dalo říct, že jeho konstrukce je až geniálně jednoduchá. Přesto je velmi účinné, a jakmile si ho pořídíte, nedokážete si bez něj dále představit vytápění svého domu. Základ podlahového topení tvoří systémová deska, na kterou jsou napojeny hadice a samozřejmě rozdělovač podlahového topení, který je velmi důležitý. Pokud se chystáte pořídit si podlahové topení, zkombinujte ho s anhydritovou podlahou, která mnohem lepší, než betonová.

Podlahové topení se může pochlubit těmito vlastnostmi:

  • Zajišťuje tepelnou pohodu
  • Levně vytápí i větší prostory
  • Má jednoduchou konstrukci

Proč kombinovat podlahové topení s anhydritovou podlahou

Pokud jste již o anhydritových podlahách četli, jistě uznáte, že se jedná o velký technický skok kupředu. Má mnohem lepší pojivové vlastnosti než beton a pokud si pořádně spočítáte konečnou cenovou kalkulaci, je i o něco levnější. Anhydritová vrstva je nižší, než betonová, což znamená menší zátěž pro nemovitost. Pokud se chystáte na rekonstrukci, oceníte anhydrit ještě více. Podlahové topení v anhydritové podlaze uspokojí vaše požadavky ohledně efektivního způsobu vytápění.

Podlahové topení a tepelná pohoda

Je vědecky prokázáno, že rovnoměrné vytápění způsobuje tepelnou pohodu. Díky ní se vám bude lépe pracovat a budete mnohem čilejší. Podlahové topení rovnoměrně vytápí celý prostor a tepelnou pohodu zajistí.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.