Způsoby vytápění

Proč si pořídit podlahové vytápění

Zima je v plném proudu a jak to tak vypadá, můžeme v příštích dnech očekávat pořádné kupy sněhu. Pokud máte problém s vytápěním domu a každou zimu pravidelně mrznete, mohl by vás zajímat velmi účinný způsob vytápění, který je velmi populární ve světě, ale získává na oblibě i v našich končinách. Jedná se o podlahové topení, které se může pochlubit skvělým poměrem ceny a výhřevnosti. Ceny plynu i elektřiny drasticky stoupají a váš rodinný rozpočet jistě ocení, když mu mírně odlehčíte.

V jednoduchosti je krása

Podlahové topení není složité, vlastně by se dalo říct, že jeho konstrukce je až geniálně jednoduchá. Přesto je velmi účinné, a jakmile si ho pořídíte, nedokážete si bez něj dále představit vytápění svého domu. Základ podlahového topení tvoří systémová deska, na kterou jsou napojeny hadice a samozřejmě rozdělovač podlahového topení, který je velmi důležitý. Pokud se chystáte pořídit si podlahové topení, zkombinujte ho s anhydritovou podlahou, která mnohem lepší, než betonová.

Podlahové topení se může pochlubit těmito vlastnostmi:

  • Zajišťuje tepelnou pohodu
  • Levně vytápí i větší prostory
  • Má jednoduchou konstrukci

Proč kombinovat podlahové topení s anhydritovou podlahou

Pokud jste již o anhydritových podlahách četli, jistě uznáte, že se jedná o velký technický skok kupředu. Má mnohem lepší pojivové vlastnosti než beton a pokud si pořádně spočítáte konečnou cenovou kalkulaci, je i o něco levnější. Anhydritová vrstva je nižší, než betonová, což znamená menší zátěž pro nemovitost. Pokud se chystáte na rekonstrukci, oceníte anhydrit ještě více. Podlahové topení v anhydritové podlaze uspokojí vaše požadavky ohledně efektivního způsobu vytápění.

Podlahové topení a tepelná pohoda

Je vědecky prokázáno, že rovnoměrné vytápění způsobuje tepelnou pohodu. Díky ní se vám bude lépe pracovat a budete mnohem čilejší. Podlahové topení rovnoměrně vytápí celý prostor a tepelnou pohodu zajistí.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.