Reality

Uvažujete o koupi komerční nemovitosti, ale nemáte s nimi žádné zkušenosti?

Do oblasti realit, neboli nemovitostí, nespadají pouze rodinné domy, byty, chaty nebo zahrady, ale také kancelářské a výrobní prostory, sklady a jiné stavby a pozemky, které neslouží k bydlení. A i při jejich nákupu je třeba postupovat obezřetně a nejlépe s pomocí specialistů. Dnešní článek jsme proto věnovali podnikatelům, pro které je koupě komerční nemovitosti aktuální.

Ceny klasických nemovitostí a především bytů jdou již od roku 2008 výrazně dolů a komerční nemovitosti jsou na tom podobně. V druhém kvartálu letošního roku se sice trend obrátil, ale ceny jsou stále na velmi přijatelné úrovni. S nákupem se proto nevyplatí vyčkávat, ale naopak ho realizovat co nejdříve. Situaci „nahrává“ i nedávná povodeň. Mnoho firem se zbavuje nemovitostí, které byly poničeny vodou a odprodává je za velmi nízké ceny. Cena takto rekonstruované nemovitosti je v konečném součtu výrazně nižší.

Co si však počít v případě, kdy se v oboru neorientujete a neradi byste šlápli vedle? Vezměte si na pomoc někoho, kdo se na prodej komerčních nemovitostí specializuje. Synonymem pro reality je společnost RE/MAX, která se zabývá nejen klasickými, ale také komerčními nemovitostmi. V našem případě pod hlavičkou RE/MAX COMMERCIAL GROUP (RCG).

RCG má v České republice mnoho poboček a specialistů, kteří působí na celém území. Zabývají se nejen prodejem, ale i nákupem a pronájmem komerčních nemovitostí a nabízí i doplňkové služby (poradenství, analýza trhu, specializovaná školení, technický a technologický audit, finanční a daňová optimalizace apod.).

Ať už jsou vaše představy a požadavky jakékoliv, na specialisty z RCG se můžete kdykoliv obrátit a to telefonicky nebo přes kontaktní formulář na webu remax-commercial.cz. Na zmíněném webu si také můžete kdykoliv prohlédnout komerční nemovitosti, které jsou momentálně k dispozici.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.