Problémy s elektřinou? Zavolejte elektro pohotovost

Podle posledních mezinárodně srovnatelných údajů v roce 2016 klesl počet lidí nemajících přístup k elektřině pod jednu miliardu (oficiální statistiky uvádí 940 milionů), což je v přepočtu každý sedmý obyvatel planety. Počet českých „neelektrifikovaných“ domácností znám není, ale půjde o zanedbatelné číslo. Elektřinu využíváme téměř všichni a bez nadsázky lze říct, že jsme na ní závislí. I krátkodobější výpadek nám nahání husí kůži a raději si ani nepředstavujeme, co by, kdyby bezproudí trvalo několik dní... Tak jak si počínat, když k poruše přeci jen dojde?

S elektřinou nejsou žerty, bez odborníka se neobejdete

Bez ohledu na druh závady není moudré do elektřiny „hrabat“ bez patřičného vybavení a kvalifikace. Pokud s vámi v jedné domácnosti nežije profesionální elektrikář, měli byste si ho urychleně sehnat. Snaha o odstranění závad na elektroinstalaci, opravy a výměny jističů a mnohé další činnosti související s elektřinou, mohou skončit fatálně. Sehnat pomoc bohužel není vždy není snadné – elektrikářů je v dnešní době jako šafránu. Řešení přesto existuje, byť není dostupné pro každého. Obyvatelé Prahy a okolí mohou využívat služeb elektro pohotovosti, kterou zajišťuje firma Elekro Elefant s.r.o. Veškeré elektro poruchy řeší non-stop.

Jak funguje elektro pohotovost?

Bez ohledu na to, zda voláte kvůli jiskřící zásuvce, blikajícímu světlu nebo třeba výpadku elektřiny, se k vám elektro pohotovost dostaví do 90 minut od zavolání. Kvalifikovaní, a přitom cenově dostupní elektrikáři zajišťují pohotovostní služby nepřetržitě včetně víkendů a svátků. Kontaktovat je můžete telefonicky na čísle uvedeném na webových stránkách elektro-elefant.cz, případně odesláním formuláře, do kterého se prokliknete přes příslušnou podstránku, např. Elektro elefant samozřejmě nefunguje pouze jako elektro pohotovost, její portfolio služeb zahrnuje také celkové rekonstrukce elektroinstalace, elektrorevize a další práce. Více se dozvíte na výše uvedeném webu.

Publikováno: 19. 12. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam