Skvělé tipy

Problémy s elektřinou? Zavolejte elektro pohotovost

Podle posledních mezinárodně srovnatelných údajů v roce 2016 klesl počet lidí nemajících přístup k elektřině pod jednu miliardu (oficiální statistiky uvádí 940 milionů), což je v přepočtu každý sedmý obyvatel planety. Počet českých „neelektrifikovaných“ domácností znám není, ale půjde o zanedbatelné číslo. Elektřinu využíváme téměř všichni a bez nadsázky lze říct, že jsme na ní závislí. I krátkodobější výpadek nám nahání husí kůži a raději si ani nepředstavujeme, co by, kdyby bezproudí trvalo několik dní… Tak jak si počínat, když k poruše přeci jen dojde?

S elektřinou nejsou žerty, bez odborníka se neobejdete

Bez ohledu na druh závady není moudré do elektřiny „hrabat“ bez patřičného vybavení a kvalifikace. Pokud s vámi v jedné domácnosti nežije profesionální elektrikář, měli byste si ho urychleně sehnat. Snaha o odstranění závad na elektroinstalaci, opravy a výměny jističů a mnohé další činnosti související s elektřinou, mohou skončit fatálně. Sehnat pomoc bohužel není vždy není snadné – elektrikářů je v dnešní době jako šafránu.

Řešení přesto existuje, byť není dostupné pro každého. Obyvatelé Prahy a okolí mohou využívat služeb elektro pohotovosti, kterou zajišťuje firma Elekro Elefant s.r.o. Veškeré elektro poruchy řeší non-stop.

Jak funguje elektro pohotovost?

Bez ohledu na to, zda voláte kvůli jiskřící zásuvce, blikajícímu světlu nebo třeba výpadku elektřiny, se k vám elektro pohotovost dostaví do 90 minut od zavolání. Kvalifikovaní, a přitom cenově dostupní elektrikáři zajišťují pohotovostní služby nepřetržitě včetně víkendů a svátků. Kontaktovat je můžete telefonicky na čísle uvedeném na webových stránkách elektro-elefant.cz, případně odesláním formuláře, do kterého se prokliknete přes příslušnou podstránku, např.

Elektro elefant samozřejmě nefunguje pouze jako elektro pohotovost, její portfolio služeb zahrnuje také celkové rekonstrukce elektroinstalace, elektrorevize a další práce. Více se dozvíte na výše uvedeném webu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.