Skvělé tipy

Problémy s elektřinou? Zavolejte elektro pohotovost

Podle posledních mezinárodně srovnatelných údajů v roce 2016 klesl počet lidí nemajících přístup k elektřině pod jednu miliardu (oficiální statistiky uvádí 940 milionů), což je v přepočtu každý sedmý obyvatel planety. Počet českých „neelektrifikovaných“ domácností znám není, ale půjde o zanedbatelné číslo. Elektřinu využíváme téměř všichni a bez nadsázky lze říct, že jsme na ní závislí. I krátkodobější výpadek nám nahání husí kůži a raději si ani nepředstavujeme, co by, kdyby bezproudí trvalo několik dní… Tak jak si počínat, když k poruše přeci jen dojde?

S elektřinou nejsou žerty, bez odborníka se neobejdete

Bez ohledu na druh závady není moudré do elektřiny „hrabat“ bez patřičného vybavení a kvalifikace. Pokud s vámi v jedné domácnosti nežije profesionální elektrikář, měli byste si ho urychleně sehnat. Snaha o odstranění závad na elektroinstalaci, opravy a výměny jističů a mnohé další činnosti související s elektřinou, mohou skončit fatálně. Sehnat pomoc bohužel není vždy není snadné – elektrikářů je v dnešní době jako šafránu.

Řešení přesto existuje, byť není dostupné pro každého. Obyvatelé Prahy a okolí mohou využívat služeb elektro pohotovosti, kterou zajišťuje firma Elekro Elefant s.r.o. Veškeré elektro poruchy řeší non-stop.

Jak funguje elektro pohotovost?

Bez ohledu na to, zda voláte kvůli jiskřící zásuvce, blikajícímu světlu nebo třeba výpadku elektřiny, se k vám elektro pohotovost dostaví do 90 minut od zavolání. Kvalifikovaní, a přitom cenově dostupní elektrikáři zajišťují pohotovostní služby nepřetržitě včetně víkendů a svátků. Kontaktovat je můžete telefonicky na čísle uvedeném na webových stránkách elektro-elefant.cz, případně odesláním formuláře, do kterého se prokliknete přes příslušnou podstránku, např.

Elektro elefant samozřejmě nefunguje pouze jako elektro pohotovost, její portfolio služeb zahrnuje také celkové rekonstrukce elektroinstalace, elektrorevize a další práce. Více se dozvíte na výše uvedeném webu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.