Bez barvy to nepůjde

Také se nemžete zbavit neutuchajícímu pocitu, že vašemu jinak útulnému bytečku stále něco chybí? Dokonalý interiér nedělají jen stylové dekorace a vkusné zařízení, ale především kvalitní a originální výmalba. Jak je to už dlouho, co jste se naposledy chopili štětky a dali do pořádku všechny mastné fleky a nečistoty, které se na stěně v průběhu let usadily? Není nad typickou vůni čerstvě vymalovaného bytu, která ve vás bude dlouhodobě evokovat podobný pocit, který jste měli v době, kdy jste se do bytu nastěhovali.

Jak vymalovat byt

Chcete-li se ve vašem obydlí cítit jako doma, neměli byste podceňovat volbu jednotlivých odstínů. Ty vybírejte s ohledem na funkci konkrétního pokoje a to tak, aby v něm byl pobyt co možná nejpříjemnější. Doporučujeme využít psychologie barev, která vám v interiéru navodí pozitivní atmosféru. Nevíte-li si rady, obraťte se na bytového designéra, který má podobné činnosti v popisu práce. Inspirovat se můžete i na webu či v magazínech o moderním bydlení. Velmi trendy jsou světlé barvy v kombinaci s dominantním odstínem.

Nechte to na profesionálech

Mít nově vymalovaný pokoj je sice příjemná představa, co je ale méně příjemné, je samotná realizace. Pokud se již teď děsíte náročné přípravy zdiva, uklízení a procesu malování, obraťte se na profesionální malíře. Bydlíte-li v Moravskoslezském kraji, doporučujeme firmu Grego. Malířství Ostrava se o váš byt postarají se vším všudy a vy se nebudete stačit divit tomu, že je možné vymalovat interiér precizně a zároveň velmi rychle. Nechat si vymalovat byt má i další nespornou výhodu. Nebudete si muset brát volno či se připravovat o svůj volný víkend.

Publikováno: 08. 08. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: jak vymalovat byt | malíři ostrava | malování | malování ostrava