Pro kutily

Pracovní rukavice – pro ochranu i pohodlí vašich rukou

Pokud pracujete na zahradě, či v dílně, jistě si nedovedete představit práci bez velmi důležitého vybavení – pracovních rukavic. To platí i pro spoustu profesí. Naše ruce si totiž musíme chránit, neboť jsou právě pro práci velmi důležité. Během práce můžeme snadno přijít k úrazům, jako je popálení, poleptání, pořezání, odření, zadření třísky, a jiným. Pokud však budeme používat náležitý druh pracovních rukavic, pak se tomuto nebezpečí můžeme vyhnout. Je ovšem potřeba vybírat pečlivě, podle druhu práce a jejímu prostředí

Přinášíme Vám velmi širokou nabídku pracovních rukavic mnoha kategorií.

Najdete zde rukavice:

  • Máčené
  • Kombinované
  • Svářečské
  • Pletené bezešvé
  • Celokožené
  • Žáruvzdorné
  • Šité provrstvené
  • Textilní šité
  • Bez textilního podkladu

Každý jednotlivý druh těchto rukavic má trochu jiné vlastnosti a může nám dopřát jinou ochranu. Proto je potřeba vybírat podle toho, v jakém prostředí pracujeme a jakou vykonáváme práci, abychom měli jistotu, že naše ruce budou dobře chráněné. Kromě ochrany nám ale musí rukavice poskytovat také pohodlí, neboť pokud by nás někde tlačili, sice bychom možná nepřišli k pracovnímu úrazu, ale mohli bychom se potýkat s nepříjemnými a bolestivými mozoly, či odřeninami. Proto Vám přinášíme opravdu kvalitní a pohodlné pracovní rukavice.

Čím více, tím lépe

Pokud máte firmu a potřebujete nakoupit rukavice pro svoje zaměstnance ve velkém množství, nebo si chcete udělat zásobu, abyste si nemuseli dělat starosti, když Vám zrovna rukavice doslouží, nabízíme Vám možnost nákupu mnoha druhů rukavic po celých kartonech, čímž se dostanete na opravdu nízké ceny.

Protože víme, že chránit je potřeba nejen ruce, ale i nohy, které navíc potřebují opravdu velké pohodlí, zejména tehdy, pokud na nich celé dny stojíme, přinášíme Vám také velmi širokou nabídku různých druhů pracovní obuvi.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.