Energie

Kvalitní tepelná čerpadla Vaillant využívají ze 75% teplo z okolního prostředí

Statistiky uvádí, že nejvýraznější složkou výdajů českých domácností tvoří výdaje za teplo. Vzhledem k tomu, že ceny energií rok od roku rostou, přibývá energeticky nenáročných novostaveb. Jejich obyvatelé velmi často zvolí topný systém v podobě tepelného čerpadla, které efektivně využívá energii z okolního prostředí a má mnohem nižší provozní náklady než klasické topné systémy. Tepelná čerpadla však lze instalovat také do starších domů.

Mezi nejefektivnější zařízení patří kvalitní německá čerpadla značky Vaillant. Tradiční výrobce má s výrobou tepelných zařízení více než 135 let zkušeností a poskytuje pětiletou záruku na všechny stroje (na kompresory dokonce 10 let). Vaillant patří mezi nejvýznamnější producenty tepelných čerpadel na světě a zařízení vyrábí výhradně v německém závodě v Gelsenkirchenu.

Vy si můžete vybrat mezi:

Tepelná čerpadla vzduch / voda

Modelová řada geoTHERM VWL využívá teplo z okolního vzduchu. Jde o vysoce účinná tepelná čerpadla, která se hodí do objektů, kde nelze využívat hlubinný vrt nebo zemní kolektor. Tato spolehlivá a velmi tichá zařízení (perfektní odhlučnění zajišťuje dvojitá izolace) hravě odolají mrazům a to i v případě, kdy dojde k výpadku elektrického proudu.

Tepelná čerpadla Vaillant geoTHERM VWL jsou k mání s i bez zásobníku vody a to v mnoha výkonnostních variantách. Instalace je jednoduchá a nutnost údržby minimální. Jistě vás potěší také možnost ovládání na dálku.

Tepelná čerpadla země / voda

Modelová řada geoTHERM VWS využívá tepla z podzemní vody, plošného kolektoru nebo zemního vrtu. Tato čerpadla nabízí celoročně vyrovnaný výkon a výkonnější varianty lze zapojit do kaskád a vytápět jimi rozměrnější stavby.

Tepelná čerpadla Vaillant typu země / voda umí spolupracovat s jinými zdroji, jejich instalace je snadná a nároky na údržbu minimální. Jednotlivé modely se liší výkonem a (ne)přítomností zásobníku vody.

Další informace o tepelných čerpadlech Vaillant najdete na www.kvalitni-tepelna-cerpadla.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.