Skvělé tipy

Máte strach z vykradení svého domu, bytu nebo kanceláře?

Přemýšleli jste někdy o situaci, že jste si právě zařídili a vybavili svůj vlastní dům, byt, kancelář nebo firmu, kam jste jednou ráno přišli a zjistili, že už tam před vámi byl někdo, kdo tam rozhodně být neměl? A že si s sebou vzal i část všeho, co jste pracně sháněli, zařizovali a ze svých zdrojů platili?

Kdo zažil, může potvrdit, že taková situace s sebou nenese nic příjemného. Krom odcizeného majetku a narušení vašeho soukromí nezvaným hostem jste nuceni řešit dlouhodobé vyřizování s policií, úřady a pojišťovnami. Pokud není pachatel dopaden, musíte následně opět sáhnout do svých úspor a odcizený nebo poničený majetek znovu nakoupit.

Kamerové systémy jako prevence proti vloupání

Existuje však řešení jak vloupání a krádeži předejít. Kamerový systém prostor jednak zabezpečí, případné zloděje a vandaly může od provedení činu rovnou odradit. Pokud už k vloupání dojde, pomůže kamerový systém jako důkaz, a je tak větší šance, že pachatel bude dopaden.

Kromě střežení rodinných domů a bytů dnes kamerové systémy hojně využívají i majitelé firem, kteří chtějí před krádežemi ochránit své sklady nebo prodejny.

Na trhu je nabízeno nepřeberné množství kamerových systémů. Například CCTV kamerový systém, kdy se k nahranému záznamu můžete kdykoli vracet. Záznam z videokamer může být nahráván na pevný disk nebo do PC. Obě tyto možnosti mají svá specifika. Kamerové systémy se záznamem se doporučují pro rodinné domy i velké firmy, jelikož lze zapojit najednou více kamer.

Odborníci doporučí vhodné řešení

Nemusíte se bát – většina kamerových systémů určená pro veřejný trh je jasně a intuitivně ovladatelná. Přesto se však vyplatí poradit se s odborníky, kteří vám doporučí to nejvhodnější řešení právě pro váš objekt. Jedním ze specialistů na tuto problematiku je společnost Novatec Sicherheitstechnik.

Nechte si doporučit vhodný kamerový systém, a odcházejte tak z domu s klidem, že je vše v bezpečí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.