Skvělé tipy

Máte strach z vykradení svého domu, bytu nebo kanceláře?

Přemýšleli jste někdy o situaci, že jste si právě zařídili a vybavili svůj vlastní dům, byt, kancelář nebo firmu, kam jste jednou ráno přišli a zjistili, že už tam před vámi byl někdo, kdo tam rozhodně být neměl? A že si s sebou vzal i část všeho, co jste pracně sháněli, zařizovali a ze svých zdrojů platili?

Kdo zažil, může potvrdit, že taková situace s sebou nenese nic příjemného. Krom odcizeného majetku a narušení vašeho soukromí nezvaným hostem jste nuceni řešit dlouhodobé vyřizování s policií, úřady a pojišťovnami. Pokud není pachatel dopaden, musíte následně opět sáhnout do svých úspor a odcizený nebo poničený majetek znovu nakoupit.

Kamerové systémy jako prevence proti vloupání

Existuje však řešení jak vloupání a krádeži předejít. Kamerový systém prostor jednak zabezpečí, případné zloděje a vandaly může od provedení činu rovnou odradit. Pokud už k vloupání dojde, pomůže kamerový systém jako důkaz, a je tak větší šance, že pachatel bude dopaden.

Kromě střežení rodinných domů a bytů dnes kamerové systémy hojně využívají i majitelé firem, kteří chtějí před krádežemi ochránit své sklady nebo prodejny.

Na trhu je nabízeno nepřeberné množství kamerových systémů. Například CCTV kamerový systém, kdy se k nahranému záznamu můžete kdykoli vracet. Záznam z videokamer může být nahráván na pevný disk nebo do PC. Obě tyto možnosti mají svá specifika. Kamerové systémy se záznamem se doporučují pro rodinné domy i velké firmy, jelikož lze zapojit najednou více kamer.

Odborníci doporučí vhodné řešení

Nemusíte se bát – většina kamerových systémů určená pro veřejný trh je jasně a intuitivně ovladatelná. Přesto se však vyplatí poradit se s odborníky, kteří vám doporučí to nejvhodnější řešení právě pro váš objekt. Jedním ze specialistů na tuto problematiku je společnost Novatec Sicherheitstechnik.

Nechte si doporučit vhodný kamerový systém, a odcházejte tak z domu s klidem, že je vše v bezpečí.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.