Rekonstrukce domu

Potřebujete nový balkón?

Balkony HanakovPoohlížíte se po někom, kdo se specializuje na kovoobrábění všeho druhu a spokojíte se pouze se špičkovými službami a vysoce kvalitním výsledkem? Sháníte-li někoho, kdo vám vyrobí balkonovou konstrukci, měli byste vybírat s o to větším rozmyslem. Chvíle strávené na balkóně jsou příjemné jen do té doby, než na konstrukci začneme mít obavy z bezpečnosti. Právě proto se vyplatí při stavbě nebo rekonstrukci vsadit na někoho, kdo má s výrobou balkonů letité zkušenosti. Můžete „googlovat“ jak chcete, ale pravděpodobně vždy skončíte u jediného jména – společnosti HANAKOV.

Společnost Hanakov s.r.o. vzikla v roce 1990 jako rodinná firma a momentálně pro ni pracuje více než 100 zaměstnanců. Roční obrat se za posledních 15 let zdesetinásobil a momentálně činí kolem 200 mil. korun. I to jsou totiž faktory, které ukazují na kvalitu poskytovaných služeb a všeobecnou spokojenost s výrobky. Vraťme se však k tomu, co vás zajímá především – k balkónům.

Hanakov vyrábí a prodává unifikované výrobky, ale není ji cizí ani výroba balkonů „na míru“. Právě v tomto odvětví se chlubí mnohaletou tradicí a nabízí optimální cenu, kvalitu i rychlost provedení. Samozřejmostí je individuální přístup a ochota splnit netradiční požadavky.

Společnost Hanakov vyrábí balkony v těchto variantách:

  • Ocelové závěsné balkony
  • Lodžiové balkonové zábradlí

V obou případech jde o konstrukci z oceli a zinku s vysoce kvalitní povrchovou úpravou, (nátěr nebo komaxit) které i po několika letech vypadají stále jako nové. Jsou k mání v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL.

Další důležité informace najdete na firemním webu hanakov.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.