Skvělé tipy

Rozbité okno nebo výloha? Pražský technický servis vás zachrání třeba o půlnoci!

V průběhu léta nad rozbitým oknem mávneme rukou a zasklení odložíme na první následující pracovní den, ovšem s nástupem podzimu nahlížíme na obdobný problém úplně jinak. Ať už jde o rozbité okno nebo skleněnou výplň exteriérových dveří, musíme situace urychleně vyřešit a to nejen kvůli úniku tepla, ale samozřejmě i z bezpečnostního hlediska. Znáte-li zručného a ochotného sklenáře, máte vyhráno. V opačném případě neváhejte kontaktovat specialisty z Pražského technického servisu, kteří operují v rámci hlavního města a celého Středočeského kraje. Pomocnou ruku rádi podají i vám.

Pražský technický servis nabízí komplexní služby a v rámci sklenářství nabízí úpravu, broušení a vrtání izolačních dvojskel, ale také zasklívání nadrozměrných a atypických skel. Sklenáři disponují mobilní dílnou, která jim umožňuje provádění sklenářských prací i v terénu, tedy u vás doma.

Na sklenáře z Pražského technického servisu se můžete obrátit vždy, když budete potřebovat zasklít okna, skleněné prvky, ale také rozměrnou výlohu. Sklenáři pracují nonstop a dokonce i během víkendu (bez příplatku). Stačí zavolat na bezplatnou linku 800 123 123.

Garancí kvalitně odvedené práce je řada zvučných referencí, které si můžete prohlédnout na webu www.prahaservis.cz. Překvapí vás i příjemné ceny a zákaznické slevy v případě pravidelné spolupráce. Ceník s rozpisem všech služeb najdete na zmíněném webu.

Pražský technický nabízí i široké spektrum dalších služeb v oboru elektrikářství, rekonstrukcí, čištění kanalizací a instalatérství. Pracovníci měsíčně realizují více než 500 zakázek a míra reklamací nepřekračuje hranici 2 %. Dojde-li i přesto k vadě materiálu nebo pochybení lidského faktoru, můžete se spolehnout na promptní nápravu. Společnost se ke své práci, na rozdíl od většiny ostatních řemeslnických firem, staví zodpovědně.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.