Potřebujete něco zakrýt? Vsaďte na PePlachty!

Co s nevyužitým stavebním materiálem, který budete v budoucnu potřebovat? Nemůžete ho umístit pod stříšku a nechcete, aby ho znehodnotil déšť? Mimo jiné zvažte, jestli byste se neměli před rozmary počasí ochránit i negarážované auto. A když na to přijde, hodilo by se vám i efektivní zakrytí plotu... Kam tím míříme? Rovnou ke společnosti Plachty Štěpáník, která nabízí široké spektrum zakrývacích plachet všeho druhu. Nepochybujeme, že pro ně najdete uplatnění i vy. Nezáleží na tom, co potřebujete zakrýt. Alfou a omegou je kvalitní plachta, která váš majetek spolehlivě ochrání. Na www.peplachty.cz najdete autoplachty, ale také zakrývací, stínící a vagónové plachty.

Zakryjte cokoliv a kdekoliv

Rozestavěný dům, stohy sena, stroje, které se nevešly do garáže – to vše je třeba zakrýt a ochránit před nepříznivými vlivy počasí. K tomuto účelu budiž předurčeny zakrývací plachty z tkaného polyetylenu. Jsou velmi pevné, nepromokavé a hravě odolají dešti i slunečnímu záření, alkáliím i kyselinám. Zakrývací plachtu využijete v průběhu celého roku. Vydrží extrémní teploty od -50 °C do 85 °C. Okraje jsou zesílené (zdvojené) a netřepí se. Přes kovová oka snadno provlečete provaz a zajistíte, aby plachta držela jako přikovaná tam, kde ji potřebujete. Tloušťka folie se pohybuje mezi 0,2 až 0,4 mm a můžete si vybrat mezi zelenou a modrou barvou. Některé rozměrové varianty jsou k mání v průhledné a bílé barvě. Výrobce prodává standardizované rozměry, ale v případě potřeby vám vyrobí krycí plachtu na míru. Zároveň si můžete objednat praktické doplňky v podobě silonové šňůry, pružné gumy a háčků. zakrývací plachty

Nenechte své auto, aby venku trpělo

autoplachtaZmínili jsme, že na PePlachty.cz sežente také autoplachty. Proč byste si ji měli pořídit i vy? Především proto, že parkování pod širým nebem je k vozu nelidsky kruté... Ale teď vážně. Pokud vám na autě záleží a nechcete, aby se na něm brzy podepsalo počasí, vyřešte svůj problém pomocí autoplachty. Autoplachta se postará o to, aby se po karoserii nezačala prohánět koroze, nezačaly uhnívat gumové části a v neposlední řadě ochrání lak před vším, co by ho mohlo ohrozit. A v létě zase oceníte, že se i navzdory pekelnému žáru nepřehřeje interiér. Odolný materiál vydrží po mnoho let v původním stavu a vy budete usínat s pocitem, že je o váš vůz skvěle postaráno. Natažení autoplachty je snadné a rychlé – stačí ji přehrnout přes okraje auta a je to. Na přední části jsou dvě kapsy na postranní zrcátka. Po stažení plachtu umístíte do praktické malé brašny, kterou dostanete zdarma jako dárek. Výrobce nabízí tři základní velikosti – pro malá, střední a velká auta.

Stínící sítě nedají sluníčku žádnou šanci

Nedílnou součástí výrobního portfolia jsou také stínící sítě. Ty se hodí na sportoviště (např. tenisové kurty, hřiště...), kde je třeba zastínit prostor. Stínivost dosahuje 90 % a můžete se spolehnout na perfektní ochranu před ostrými paprsky a zhoubným UV zářením. Kromě sportovišť nachází využití na plotech, ve sklenících, u pískovišť nebo zahradních přístřešků. Stínící sítě na ploty se vyrábí z vysoce kvalitních PE vláken zelené barvy. K plotu ji upevníte silonovou šňůrou přivázanou přes oko na okraji. Tím zajistíte, aby při prudších poryvech větru zůstala na místě. stínící plachty

Proč nakupovat u společnosti Plachty Štěpáník?

Výrobce je na trhu je na trhu od roku 1995 a jeho filosofií je maximální vstřícnost k zákazníkům. Standardizované výrobky budete mít doma již do druhého dne a plachty na míru do deseti dnů. Nakupovat můžete online, ale také v kamenné prodejně v obci Chvalčov, cca 2 km od Bystřice nad Hostýnem. V případě zájmu si můžete nechat zaslat vzorek – ten vás přesvědčí, že PePlachty stojí za to.

Publikováno: 16. 12. 2014

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: autoplachty | zakrývací plachty