Luxusní developerské projekty v Praze 3 x jinak

Láká vás bydlení v Praze a chcete si ho užívat se všemi výhodami, které k hlavnímu městu patří a zároveň nedělat žádné kompromisy? Praha je perfektní místo pro život, ale podobně jako v jiných velkoměstech, i v jejím případě musíte přistoupit na její rychlé tempo. Vyberete-li si však byt v některém z developerských projektů v prémiových lokalitách, nebudete daleko od centra dění a přesto se vás negativa spojená s rušným pražským životem nedotknou. Vybrali jsme pro vás tři projekty, za kterými stojí developerská společnost Crestyl. Třeba se vám některý z nich zalíbí natolik, že se stane vašim novým domovem.

Barrandov Hills

První z projektů nese název Barrandov Hills a představuje ideální bydlení pro ty, kteří si potrpí na originalitu, důmyslně řešené dispozice interiéru, překrásný výhled a bezprostřední blízkost přírody. Byty se nachází na Praze 5, mají zvýšené stropy a většina z nich nabízí výhled na Prokopské údolí či Kavčí hory. K mání jsou bytové jednotky od 1 + kk až pod 4 + kk. Pro ty nejnáročnější pak unikátní byty 5 + kk situované v horních patrech. O kvalitách projektu svědčí nominace na cenu Best Of Reality – Nejlepší z realit 2008. Další informace najdete na www.barrandov-hills.cz.

Barrandov Hills

Dock Residences

Další z jedinečných projektů najdete na Praze 8 a jeho součástí je, kromě luxusních bytů, také mnoho kancelářských prostor. Projekt Dock Residences byl navržen s ohledem na maximální funkčnost a maximálně koresponduje s okolní krajinou. Dominantou exteriéru je dřevěné obložení a kámen, které jsou v kombinaci s výhledem na pomalu plynoucí Vltavu maximálně harmonické. Na své si přijdou zájemci o menší, ale přesto velmi útulné byty 1 +kk, ale i početnější rodiny, pro které jsou připraveny prostorné byty 4 + kk. O dalších výhodách Dock Residences se dočtete na www.dockrezidence.cz.

Dock

Rezidence Podbaba

Poslední z projektů se nachází na Praze 6 a přestože je relativně blízko centra, jde o velmi klidné bydlení s pestrými možnostmi vyžití v okolní přírodě. Rezidence Podbaba je výjimečná již na první pohled. A nejde jen o unikátní exteriér, ale stejně tak i řešení interiérů. Ve všech obytných místnostech jsou dřevěné parketové podlahy. Balkóny, kuchyně a koupelny zdobí keramické obklady a celkový přírodní dojem umocňují dřevěné eurookna s izolačními dvojskly. V těsné blízkosti rezidence je několik přírodních parků (rezervace Šárka, park Stromovka s dětským hřištěm...), ale také sportovní areály. Pro zájemce jsou k mání také komerční prostory. Všechny podstatné iformace najdete na www.rezidencepodbaba.cz.

Rezidence Podbaba

Publikováno: 29. 08. 2013

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: barrandov hills | developerské projekty v Praze | rezidence dock | rezidence podbaba