Potřebujete finance pro zvelebování vašeho bydlení?

Viděli jste ve výloze nádhernou sedací soupravu, která by se vyjímala ve vašem nově zrekonstruovaném obývacím pokoji, ale nemáte na ni dost peněz? I to se může stát, nicméně to neznamená, že si ji nemůžete pořídit. Pakliže prodejce neumožňuje financování na splátky, můžete si na vaši vysněnou sedačku, či cokoliv jiného, vzít spotřebitelský úvěr. Stačí navštívit pobočku bankovní společnosti, u které máte vedený účet a o úvěr zažádat. Pokud si myslíte, že vám banka úvěr neposkytne, ať už proto, že jste v registru dlužníků, či z jiného důvodu, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Ty nabízí výhodné úvěry, které můžete využít na financování čehokoliv.

Půjčky pro klienty v registru

Pokud jste se v minulosti dostali do registru dlužníků, můžete požádat o půjčky bez registru ihned. Peníze můžete využít na financování čehokoliv budete potřebovat. Je jen na vás, zda finance využijte jakožto finanční injekci před výplatou, nebo si za ně pořídíte zmíněnou sedačku, novou myčku na nádobí či opravíte automobil. Mnoho nebankovních společností nebere zřetel na to, že jste vedení v registru, vy se však musíte smířit s vyššími úroky , případně poplatkem za vyřízení půjčky. Nebankovní věřitelé si tak kompenzují riziko, které s nespolehlivými klienty podstupují.

Zažádejte si o půjčku z pohodlí domova

Ať už se rozhodnete pro půjčky bez registru, či klasické nebankovní úvěry od Profi Credit či Kredia, můžete o ně zažádat z pohodlí vašeho domova. Většinou stačí vyplnit jednoduchý dotazník a odeslat ho ke schválení na pobočku. O tom, zda byl úvěr schválen či nikoliv, vás za krátko uvědomí pracovník nebankovní společnosti. Peníze dostanete obratem na váš bankovní účet a můžete je využít na cokoliv.

Publikováno: 29. 04. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: Kredia | nebankovní půjčky bez registru | Profi Credit | půjčka | půjčky | spotřebitelský úvěr