Zahrada a rostliny

Postavte svým dětem na zahradě vlastní hřiště – budou trávit méně času u obrazovky

Pohráváte si s myšlenkou, že kus své zahrady proměníte v menší dětské hřiště? Dobrý nápad! Vyřešíte tím hned dva zásadní problémy – nebudete muset nutit děti k pobytu na čerstvém vzduchu a zároveň je budete mít pod kontrolou. Nová městská dětská hřiště by sice měla splňovat náročná bezpečnostní kritéria, ale v praxi to tak vždy nefunguje. Navíc, ne každý rodič má tolik volného času, aby mohl každý den trávit několik hodin na lavičce a pozorovat dovádějící ratolesti.

Co by v zahradním herním koutku nemělo chybět?

Vaše možnosti jsou mnohem širší, než jste si možná doposud mysleli. Nabídka atrakcí, které lze do dětského hřiště zakomponovat, je více než pestrá. Základním pilířem je pískoviště, na kterém si vyhrají ti nejmenší. Pro větší děti jsou jako stvořené nejrůznější dětské domečky, skluzavky, houpačky či prolézačky. Můžete je zakoupit po jednotlivých prvcích, nebo se rozhodnout pro ucelený set. Zeptejte se svých potomků, bez čeho si budoucí hřiště nedokáží představit a poté se pusťte do realizace.

Bezpečnost a kvalita především

V žádném případě se ale nesnažte upřednostnit kvantitu před kvalitou. Vybavte si, jak se prckové na hřišti chovají – jako „utržení z řetězu“. Proto je nanejvýše vhodné vybrat bezpečné atrakce z kvalitních a nezávadných materiálů. Nejenže předejdete riziku úrazu, ale zároveň budete mít jistotu, že jim hrací koutek vydrží v celku déle než jednu sezónu. U opravdu kvalitního dětského hřiště nejsou vidět známky opotřebení ani po letech.

detske-hriste-na-zahradu

Certifikovaná vyráběná v ČR

Ale kde se po pískovištích, houpačkách, dětských domečcích a dalších prvcích, které jsou nedílnou součástí dětského hřiště, poohlédnout? Zkuste to na www.skluzavky.cz. Známý prodejce nabízí pečlivě zpracované sestavy i samostatné herní prvky vyrobené v České republice. V nabídce najdete klasiku, ale také méně běžná zařízení. Nechybí dětské horolezecké stěny, šplhací systémy s provazovými žebříky a další nápadité atrakce. Při nákupu vybraných produktů nebudete muset platit dopravu a získáte zdarma 2D návrhy rozmístění.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.