Pořádný plot udělá z bydlení hrad

Pěkná fasáda a nová střecha jsou bezesporu vizitkou každého domu, to samé však platí i o plotu. A je to právě oplocení, které může posílit, ale také snížit celkový dojem z vašeho bydlení. Nový nebo nově zrekonstruovaný dům si zaslouží mnohem víc než jen laciné a nepříliš pevné pletivo. Chcete-li své bidýlko proměnit na opravdový zámek, vsaďte na opravdu exkluzivní kousek v podobě robustního kovaného plotu. A aby stál výsledek za to, svěřte realizaci známému kovářství Kacovský, které se výrobou klasických i uměleckých kovářských předmětů zabývá téměř dvacet let a je jedním z dodavatelů originálních výrobků pro hrady Okoř nebo Červený újezd.

Toužíte po bezúdržbovém plotu, který bude dobře vypadat i za několik desítek let?

Kované ploty jsou ideálním řešením pro všechny, kteří vyžadují styl a eleganci, ale zároveň nemají čas na pravidelnou údržbu. Kovářství Kacovský přistupuje ke každé zakázce individuálně a vyrábí jednoduché ploty, které se hodí k moderním novostavbám, stejně jako zdobenější varianty, které se stanou dominantou každé historické vilky.

Padne-li vaše volba na jednodušší kovaný plot, můžete ho ponechat pouze v základní povrchové úpravě. Díky technologii žárového zinkování plot je plot naprosto bezúdržbový a vydrží v původním stavu celá desetiletí. U zdobených výrobků doporučujeme finální nátěr kovářskou barvou, díky které plot maximálně vynikne.

K novému plotu si můžete dopřát také bránu, kované zábradlí a mříže ve stejném stylu a dosáhnout tak kompaktního celku. Ukázky realizací si můžete prohlédnout na webu kovarstvikacovsky.cz.

Kde najdu ceník?

Ceník na webu nehledejte. Vzhledem k široké nabídce totiž není možné vypracovat jednotnou cenu a jedinou možností, jak zjistit, na kolik vás realizace vyjde, je zažádat o individuální cenovou kalkulaci. Nemusíte mít strach, je nezávazná a naprosto zdarma. Chcete-li umělecké kovářství Kacovský navštívit osobně, najdete ho v obci Stehelčeves, která se nachází u sjezdu rychlostní silnice Praha – Slaný.