Česká výroba: Pohodlné pohovky, na kterých se vám bude relaxovat jedna radost

Představte si, jaký by byl váš život bez pohovky... Vždyť je to právě ona, kdo vám poskytuje spoustu prostoru pro relaxaci po každodenní dřině v práci. Můžete se na ni uvelebit a sledovat svůj oblíbený seriál nebo se natáhnout a vychutnat si odpolední siestu. A když na to přijde, klidně se na ní pohodlně vyspíte i v noci. Anebo se snad ve vašem obývacím pokoji žádný takový skvost nenachází? Pokud vám stávající pohovka z nějakého důvodu nevyhovuje, vyměňte ji za novou. Možná vás inspirují následující tipy – vybrali jsme pro vás dva české výrobky, které nabízí ideální poměr ceny a kvality.

Tip č.1: Pohovka Turín

Máte smysl pro italskou eleganci? Přesně v takovém duchu se totiž nese design české pohovky Turín. Je k mání v několika verzích s různým počtem sedáků a zároveň si k ní lze pořídit křeslo nebo taburet. Barvu látek pro korpus, sedák a opěrák si vyberte dle libosti, vzorník obsahuje několik desítek odstínů a vzorů. Sedáky se skládají z kovové pružiny, silné netkané textilie, tlustého molitanu, vatelinu a potahové látky. Teflonová ochrana potahové látky je v ceně a za příplatek dostanete pohovku s čalouněním zad. Kostra je z robustního bukového dřeva. Model Turín si můžete objednat také v rozkládacím provedení, které vám poskytne spoustu úložného prostoru. Pohovka Turín

Tip č.2: Rozkládací pohovka Mia

Našim druhým favoritem je rozkládací pohovka Mia, která se hodí do každého klasického i moderního interiéru. Konzervativní design sice není tak trendy jako v případě modelu Turín, nicméně se nekouká ani po letech. Je vhodná pro každodenní spaní a můžete ji mít v oranžové nebo fialové barvě. Pohovka Mia Líbí se vám? Ať už vaše volba padne na Turín nebo Miu, poohlédněte se po nich na www.czvyrobky.cz. Společnost České výrobky a zboží s.r.o. nabízí široké spektrum kvalitního nábytku od tuzemských výrobců. Spousta produktů je v akci za neodolatelné ceny.

Publikováno: 03. 03. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: české pohovky | pohovky česká výroba