Reality

Moderna realit má rysy minimalismu

Módní vlny nejsou doménou pouze oděvní tvorby nebo vizážistů, ale jejich vliv se odráží i do sféry architektury. Už i malé dítě ví, že existují stavební směry, podle kterých se řídily celé generace stavebních mistrů. Klasicismus, kubismus, industrialismus, funkcionalismus, ale i socialistický realismus. Každý měl něco do sebe a každý z nich zde zanechal hodnotné stavby.

Ani dnes architekti nezahálejí. Ukázkou nejmodernější tvorby jsou minimalistické stavby pro běžné použití. Prototypem úspěšného realitního projektu je prodej bytů Praha 10. Malešický háj je osobitý rezidenční projekt s pouhými 107 jednotkami v pěti bytových domech. Určen je především těm, kdo ocení soukromí s blízkostí přírody.

​Důraz na prostor a soukromí

Z architektonického hlediska je preferována prostornost, světlost, kontrast a důraz na soukromí.

Projekt nabízí výběr od garsoniér s plochou od 31 m2, až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.

Byty v Malešicích představují soukromí na dosah metropole. Jsou postaveny tradičními způsoby a mají tak dlouhověkou hodnotu. Budovy jsou zdravotně nezávadné, s kvalitní cihlovou obálkou. Byty mají kvalitní plastová okna s izolačním trojsklem, velkoformátové obklady, keramiku Villeroy & Boch, dřevěnou dýhovanou podlahu, či předokenní žaluzie.

​Poctivé české ručičky

Jsou odrazem poctivého řemesla a budou dobrým vzorem i pro další generace. Prototyp Malešický Háj je vzorem pro nové trendy v bydlení 21.století. Načerpejte i vy z nových poznatků projekčních kanceláří, které ví, na které priority vsadit. Moderní člověk touží po soukromí, komfortu a pohodlí. A to rezidence Malešický Háj splňuje do puntíku.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.