Moderna realit má rysy minimalismu

Módní vlny nejsou doménou pouze oděvní tvorby nebo vizážistů, ale jejich vliv se odráží i do sféry architektury. Už i malé dítě ví, že existují stavební směry, podle kterých se řídily celé generace stavebních mistrů. Klasicismus, kubismus, industrialismus, funkcionalismus, ale i socialistický realismus. Každý měl něco do sebe a každý z nich zde zanechal hodnotné stavby. Ani dnes architekti nezahálejí. Ukázkou nejmodernější tvorby jsou minimalistické stavby pro běžné použití. Prototypem úspěšného realitního projektu je prodej bytů Praha 10. Malešický háj je osobitý rezidenční projekt s pouhými 107 jednotkami v pěti bytových domech. Určen je především těm, kdo ocení soukromí s blízkostí přírody.

​Důraz na prostor a soukromí

Z architektonického hlediska je preferována prostornost, světlost, kontrast a důraz na soukromí. Projekt nabízí výběr od garsoniér s plochou od 31 m2, až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.

Byty v Malešicích představují soukromí na dosah metropole. Jsou postaveny tradičními způsoby a mají tak dlouhověkou hodnotu. Budovy jsou zdravotně nezávadné, s kvalitní cihlovou obálkou. Byty mají kvalitní plastová okna s izolačním trojsklem, velkoformátové obklady, keramiku Villeroy & Boch, dřevěnou dýhovanou podlahu, či předokenní žaluzie.

​Poctivé české ručičky

Jsou odrazem poctivého řemesla a budou dobrým vzorem i pro další generace. Prototyp Malešický Háj je vzorem pro nové trendy v bydlení 21.století. Načerpejte i vy z nových poznatků projekčních kanceláří, které ví, na které priority vsadit. Moderní člověk touží po soukromí, komfortu a pohodlí. A to rezidence Malešický Háj splňuje do puntíku.

Publikováno: 30. 08. 2021

Kategorie: Reality

Autor: Adam