Kuchyně

Pomocníci, díky kterým se vám bude vařit jedna radost

Jak by se vám líbilo hospodařit v kuchyni, kde vám dělají společnost dokonalé kuchyňské potřeby? Spousta hospodyněk kvalitu podceňuje a spoléhá na své kulinářské umění. Ve skutečnosti však jde výsledek ruku v ruce nejen s dovednostmi kuchařky, ale také s funkčností nástrojů, které které při přípravě jídla využívá. Nebudeme však chodit kolem horké kaše a představíme vám českého výrobce, který patří mezi světovou špičku. Dobrá, slovo „představíme“ je v souvislosti s kuchyňskými potřebami Tescoma mimo mísu. Tuzemskou značku znají zřejmě i ti, kteří do kuchyně zavítají jen náhodou.

Kvalita, inovativní řešení a design

Společnost Tescoma již téměř dvacet let vyrábí dokonalé kuchyňské potřeby, které jsou populární nejen u nás, ale i v mnoha dalších zemích na celém světě. Nejde však pouze o hrnce nebo pánve – v současné době je v sortimentu téměř 2500 položek, mezi kterými nechybí potřeby na vaření, pečení a stolování. A také skladování a balení potravin. Všechny výrobky přitom mají něco společného – vyrábí se z nejkvalitnějších materiálů, inovativní a skvěle vypadají. Spousta z nich má multifunkční využití. Příkladem může být multifunkční struhadlo HANDY se čtyřmi výměnnými čepelemi.

Outlety v kuchyni? Proč ne!

S kuchyňskými potřebami od Tescomy jde vaření radost a dalším argumentem, proč by někteří z pomocníků neměli chybět ani ve vaší kuchyni, je cena. Tescoma sice nepatří mezi nejlevnější zboží, ale v poměru kvality a výkonu lepší alternativu nenajdete. Pokud byste však přeci jen rádi ušetřili, stačí navštívit výprodej Tescoma Outlet, ve kterém můžete nakoupit až se 70 % slevou. Nechybí ani kultovní hrnce K2 a sortiment vinotéky UNO VINO.

Kuchyňské potřeby Tescoma udělají skvělou službu každému – začátečníkům, kteří se v kuchyni teprve rozkoukávají, ale i profesionálům, kteří vyžadují to nejlepší. Nezáleží na tom, jestli potřebujete nové tlakové hrnce nebo sommeliérské potřeby – Tescoma má v rukávu všechno, co kdy v kuchyni využijete.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.