Bez pořádné postele se nikdy královsky nevyspíte

Do nové ložnice neoddiskutovatelně patří nová postel. A protože se blíží vánoce, můžete spojit příjemné s užitečným a nadělit si pěkný kus nábytku pod stromeček. Pokuste se na nákup pohlížet jako na investici a na posteli nešetřit. Kvalitní postel z masivu totiž vydrží celé roky. Vyberete-li model s nadčasovým designem, máte vystaráno na velmi dlouhou dobu a to i v případě další rekonstrukce ložnice. A protože i na kvalitní posteli se dá ušetřit slušná částka, vydali jsme se do internetového obchodu s příznačným názvem prospanek.cz. Pokud si s výběrem postele nevíte rady, rádi vám pomůžeme!

Proč je kvalitní postel tak důležitá?

Za všech okolností musíme zohlednit dobu, kterou v posteli strávíme. Průměrný člověk prospí přibližně 1/3 života, což je dostatečně dlouho na to, abychom výběru postele věnovali patřičnou pozornost. Jestliže jste doposud spali na čalouněné válendě nebo molitanovém gauči, patrně jste si moc neodpočinuli. Tělo potřebuje kvalitní postel s roštem a matrací a teprve pak spánkem načerpá potřebnou energii. Jistě, postel má ze všech zmíněných součástí na kvalitu spánku nejmenší vliv, na druhou stranu musí být dostatečně dlouhá a široká – jinak se pohodlně nevyspíme. Délka postele by měla být rovna délce člověka plus 25 centimetrů. Šířka pak minimálně 80 centimetrů, lépe pak 90 či 100 centimetrů.

Postel hodná krále

Jak správně vybrat postel už víte, vraťme se proto k samotnému e-shopu prospanek.cz, který se specializuje na prodej postelí, matrací, polštářů a lůžkovin. V současné době se sortiment rozšířil o další modely, takže si určitě vyberete postel, která bude korespondovat se zbytkem interiéru. Navíc máte možnost koupit postele z masivu v akci až s 50% slevou a ušetřit několik tisíc korun...

Publikováno: 05. 11. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: levné postele | postel | postele | postele z masivu