Interiér

panDOMO – unikátní podlaha, která je splněným snem každého designéra

Podlaha je duší každého bydlení a má zásadní význam na estetiku, ale také komfort. Toužíte-li po krásné, stálobarevné a velmi odolné podlaze, která vašemu bytu dodá nezaměnitelný charakter, sáhněte po panDOMO – moderní lité podlaze na cementové bázi.

Pandomo-podlahy jsou v mnoha směrech naprosto výjimečné. Její největší výhoda spočívá v aplikaci nízké vrstvy materiálu, který však i přesto odolá vysoké zátěži, je voděodolný, fyziologicky nezávadný a hodí se do každého typu interiéru. Jde o unikání technologii, které si bytoví architekti a designéři vysoce cení a využívají ji také na stěny, a to dokonce i v památkově chráněných objektech.

Podlahu panDOMO lze zhotovit v kombinaci s různými povrchovými technikami a realizovat ji v takřka libovolném designu. Pokud vás doposud omezoval limitovaný výběr vzorů a vzhledů podlah, budete moct popustit své kreativitě na uzdě a navrhnout podlahu, kterou jste si vždy přáli. Celkový vzhled panDOMO může být doplněn také o dlažby, kameny, mozaiky, nerezové prvky, skleněné střípky nebo firemní logo. Čist bezspárá podlaha však vypadá jako imitace betonu nebo kamene.

Produkt byl vyvinut z nivelační hmoty a až donedávna využíván zejména v průmyslu. Do dalších oblastí architektury pronikl přibližně před 20 lety v USA. V Evropě se pan DOMO využívá již dvanáctým rokem a v České republice od roku 2012. O kvalitě systému svědčí i ocenění na odborném veletrhu v Hannoveru Domotex 2002, kde získal cenu německých architektů.

Pokud vás inovativní materiál zaujal a rádi byste se na vlastní oči přesvědčili o jeho možnostech využití, navštivte pražský showroom české společnosti Parket&pandomo. Ta se zabývá také truhlářskou činností a realizací masivní dřevěné podlahy – to jen pro případ, že by vám panDOMO z nějakého důvodu nesedlo. Fotogalerii realizovaných prací najdete na www.parket-pandomo.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.